Wiedźmin 2-Edycja Kolekcjonerska-Jak będzie wyglądać?!

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik

Jak sądzicie, jak będzie wyglądała edycja kolekcjonerska Wiedźmina na konsole Xbox 360?!
Będzie taka sama jak na PC?
Inna?
Czy w ogóle stworzą coś co się nam nie "śniło" :D

Ja osobiście nie mogę się doczekać! :)

Do tych co mają przeróbkę:
Pobierzecie, czy wesprzecie Polską produkcje kupując grę?! Bo ja mam lekki dylemat :(

Gry-Online
Trailer
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że EK będzie taka sama jak na pc. Co do zakupienia gry to mógłbym kupić jeśli by była w rozsądnej cenie :)
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie byłbym taki pewien czy w ogóle takowa się pojawi. Tak myśląc to CDP wchodzi dopiero na rynek konsol i może sie nie przyjąć bo tak to bywa, a za jedną sztuke gry biorą prawie tyle co za EK na PC to po co mają dokładać skoro może to później zalegać.
Z resztą wtedy taka wersja kosztowała by dobre 300 i osobiście tyle bym nie dał mimo, że na Wieśka czekam jak na żadną grę do tej pory.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
!Prz3mo

Od tego że CDPRed wchodzi na rynek konsol ma innego wydawcę (na konsolach) THQ w Europie i na wschodzie, i prawdopodobnie Namco Bandai w USA. Także z takimi partnerami mogą sobie pozwolić na EK : )
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe kiedy będą pre-ordery? (czy jakoś tak) :D
 

scorpion22

Banned
ja na wersji pecetowej się trochę zawiodłem(za krótka już bym wolał mieć więcej zabawy i 4 zakończenia tak jak w 1 niż mało grania i 16 zakończeń które różnią się od siebie tylko tym że na jednym odchodzim z triss na innym z iorwerthem na innym z rochem i tyle) i jedynka mi się bardziej podobała chociaż dwójka też mi bardzo przypadła do gustu. Nie ma intra ani outra ale słyszałem że wersja konsolowa ma być dopięta na ostatni guzik . Jeżeli nie kupię,to na pewno NIE ściągne. Jeżeli gra będzie dłuższa albo chociaż będzie rzeczywiście 16 zakończeń to kupię na pewno,jeżeli nie to na pewno od kogoś pożyczę ;dd
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
A ile Ci zajęło przejście głównego wątku?!
 

scorpion22

Banned
nie grałem ze stoperem w ręce ale około 2 tygodnie na średnim poziomie trudności wątki poboczne i główne . "jedynke" na najwyższym ze wszystkimi questami około 2 miesiące tak po 2 h dziennie
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
W wersji konsolowej mają być podobno dodane od razy te DLC co PCtowcy musieli pobrać.
Jestem ciekaw jak oni te wersje językowe i całą grę wpakują na 1 płytkę?:/
Języków jest kilka(naście?) i każdy ma dubbing... nieźle :D
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Gra może wyjść na 2 DVD chyba, że jest zapowiedziane, że na 1.
 

scorpion22

Banned
liczę na to 16 zakończeń !
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Tak mi się zdaję, że na 1DVD chyba że pomyliłem "zdjęcia w pamięci" z BF3 :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ruszcie głową, będziecie mieli co najmniej 2 płyty w konsolowej wersji, skoro na PC są 2 płyty obydwie do grania, a wy macie mieć zaimplementowane dodatki to (w zależności od tego, ile DLC wyjdzie do premiery Wiedźmina 2 na konsoli) musowo będą dwie płyty, może i trzy, ale w to już wątpię.
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
3 raczej nie będzie, max 2. A co do zakończeń to będzie ich 16 bo gra ma wyglądać identycznie jak na PC.
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ruszcie głową, będziecie mieli co najmniej 2 płyty w konsolowej wersji, skoro na PC są 2 płyty obydwie do grania, a wy macie mieć zaimplementowane dodatki to (w zależności od tego, ile DLC wyjdzie do premiery Wiedźmina 2 na konsoli) musowo będą dwie płyty, może i trzy, ale w to już wątpię.
Z GTA IV było inaczej, tylko, że tutaj "port" jest w odwrotną stronę :D
 

scorpion22

Banned
ale w wersji na pc nie ma 16 zakończeń i to jest najgorsze bo tłumaczyli się że krótka bo można skończyć 16 razy- każdy inaczej ! I miały być 4 początki - a ja widze 2 (1.masz ekwpiunek z jedynki 2. nie masz ekwipunki z jedynki i tyle !) Mimo to gra bardzo fajna chociaż wg mnie albo za szybko wypuszczona albo zbytnio się chwalili i za dużo kasy dali na reklamy... o 1 wiedźminie usłyszałem tylko 2 razy w rmf fm a gra miodzio
 

iksmen

Użytkownik
Użytkownik
liczę na magiczne dildo strzygi w pudełku:)
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
i ciekawe czy cena pozostanie taka sama jak na PC`ety :) ja sobie odrazu walne edycje limitowana..
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
ale w wersji na pc nie ma 16 zakończeń i to jest najgorsze bo tłumaczyli się że krótka bo można skończyć 16 razy- każdy inaczej ! I miały być 4 początki - a ja widze 2 (1.masz ekwpiunek z jedynki 2. nie masz ekwipunki z jedynki i tyle !) Mimo to gra bardzo fajna chociaż wg mnie albo za szybko wypuszczona albo zbytnio się chwalili i za dużo kasy dali na reklamy... o 1 wiedźminie usłyszałem tylko 2 razy w rmf fm a gra miodzio
Z tymi początkami to myslę, że nie chodzi o to co napisałeś tylko o to jak postępujesz w początkowej fazie rozgrywki. Jakich wyborów dokonujesz w początkowej fazie prologu itp. itd. I te wybory rozgałęziają się na 4 różne początki właściwej rozgrywki.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z tymi początkami to myslę, że nie chodzi o to co napisałeś tylko o to jak postępujesz w początkowej fazie rozgrywki. Jakich wyborów dokonujesz w początkowej fazie prologu itp. itd. I te wybory rozgałęziają się na 4 różne początki właściwej rozgrywki.
Dokładnie o to chodzi, na samym początku dokonujesz decyzji i one wpływają w jaki sposób zakończy się prolog
 

Do góry Bottom