1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 edycja rozszerzona- brak języka polskiego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gelu89, Listopad 27, 2012.

1. Gelu89

Gelu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie chodzi mi o grę "Wiedźmin 2 edycja rozszerzona" kupiłem klucz przez portal keye. Wszystko ładnie, pięknie kluczyk śmiga, gra się pobrała. Jest tylko mały problem przy wyborze wersji językowej nie mam możliwości wybrania PL (na keye jest oznaczona jako PL) i tutaj jestem bardzo zawiedziony. Czy wpływ na to może mieć to że mieszkam w Belgii czy gdzieś indziej leży problem? Czy da się w jakiś inny sposób zmienić język na PL? Dodam jeszcze tylko że w konsoli mam ustawione zarówno język jak i region na PL.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gelu89

Gelu89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponawiam pytanie, zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Ktoś wie co i jak?:D

4. Zaborov1

Zaborov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Poproś o pomoc ludzi od których kupiłeś ten klucz.

Wczytywanie...

Poleć forum