1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedzmin 2 misja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2kilo, Wrzesień 10, 2013.

1. 2kilo

2kilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    Siemka, gram w W2 i wybrałem drogę Akt II - strona Iorwetha no i biegając sobie przeszedłem przez mgłę, na stronę gdzie jest obóz Kaedweńczyków, i dostałem się do chatki na klifie, rozwaliłem beczki i gdy chciałem zejść do piwnicy to drzwi okazały się zamknięte, ponieważ nie posiadam klucza.

Pytanie czy wybierając tą drogę fabuły jest możliwe rozpoczęcie misji Sprzed stuleci, którą można bez problemu rozpocząć w wybierając Akt II - strona Vernona Roche'a'

A i jeszcze czy w ogóle można jakieś nowe misje zacząć po tej stronie mgły, ja mogę tylko dokończyć misje Gdzie jest Triss Merigold? oraz Królewska krew, także nie jest aktywna skrzynia przy burdelu oraz żaden kupiec.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Wyślij na PW swój e-mail , to podrzucę Ci poradnik w PDF-ie.

1 osoba to lubi.
  4. snaperr

snaperr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York, New York, United States
  5. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Fascynuje mnie to że teraz gracze idą na łatwiznę :p za starych dobrych czasów nie było poradników i sobie ludzie radzili :D Chłopaki gracie w RPG gdzie takie sytuacje się rozwikłuje w trakcie rozgrywki :p Wiesiek jest jednym z prostszych erpegów sam go ukończyłem na mrocznym, zreszta jedynym właściwym poziomie trudności dla tej gry. Jak widze takie posty to wydaje mi się że ludzie teraz wola grać w prostackie gry typu: Idz tam zabij tego bo jest zły..... albo Przynieś mi zgubione buty.....

6. 2kilo

2kilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    Niestety, w poradniku nie pisze, gdzie mogę zdobyć klucz do piwnicy, może ktoś pamięta z skąd go można zdobyć ?

7. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Nie wiem gdzie ty dokładnie jesteś w grze teraz ale spróbuję Ci pomóc. Jak już rozmawiałeś z Rochem i znalazłeś statuetkę to musisz wejść do namiotu kurtyzan,porozmawiać z madame Karoll i przekupić ją.Burdelmama przekaże Ci informację i klucz do podziemnego przejścia do tuneli.W ten sposób dostaniesz się do piwnic opuszczonej wieży.Tam znajdź notatki Malgeta to będziesz mógł rozpocząć w akcie 3 zadanie-sprzed stuleci. A co do misji Rocha po stronie Iorwetha czy na odwrót to dokładnie nie wiem ale będąc kiedyś raz po jednej raz po drugiej stronie to udało mi się zrobić misję "Wór pełen piór" z tym gościem co ma chatę w wąwozach i zleca Ci zebranie piór harpii.

Wczytywanie...

Poleć forum