1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 - niekończące się wczytywanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez belweder93, Luty 9, 2013.

1. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam problem z Wiedźminem 2. Gra działała normalnie dopóki nie trzeba było zmienić płyty na DVD2. Po tym gra normalnie działała przez jakieś 20 minut aż zginąłem i teraz nie da się wczytać zapisu gry, wybieram zapis a gra wczytuje go bez końca :( W czym może być problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Pewnie uszkodzony save miałem tak z Crisis 2

4. n0n4m3

n0n4m3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobnie teraz przy AC3. Spadłem z urwiska robiła się desynchronizacja i tak w kółko. Próbowałem wszystkiego (chyba) i wychodzi na to, że będę musiał grać od nowa? :(
    Pozdrawiam

5. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Wypal na nowo. Najlepiej na verbatima.

Wczytywanie...

Poleć forum