1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 - PC vs Xbox 360, porównanie grafiki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 5, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Serwis Gamespot postanowił porównać dwie, pecetową oraz konsolową, wersje rozszerzonej edycji Wiedźmina 2. Zestawienie to zostało wykonane w formie odpowiednio zmontowanego materiału wideo. Trzeba przyznać, że różnicę widać już na pierwszy rzut oka.

Od razu widać użycie innego filtru kolorów, tekstury niższej rozdzielczości oraz mniejszą ilość detali. Ale czy to kogoś dziwi? Na pewno nie. Mimo wszystko osobiście pozytywnie oceniam oprawę graficzną xbox'owej wersji Wiedźmina, a wy co o niej myślicie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Teraz niech ktoś mi powie że next-gen nie jest konieczny, jak nawet Polskie produkcje są lepsze na PC niż konsoli.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To i tak cudo jak na wysłużone konsole. Czekam na hejt burgerów którzy powiedzą że CDP RED nie przyłożył się do konsolowej wersji i wygląda jak dno.

5. dionizos

dionizos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W przypadku zestawienia przy detalach medium, grafika była bardzo porównywalna, znaczna różnica pojawiła się przy wysokich. Tak czy siak i tak to będzie jedna z najładniejszych gier na klocka.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Pc już dawno przewyższa konsole i nie ma co się dziwić że na Xboxie 360 wygląda gorzej, ale i tak daje rade jak na tak stary sprzęt :)

7. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. kamil2232

kamil2232 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co się dziwić że PC ma lepszą grafę niż na konsoli. w PC masz wszystko lepsze pamięc karte graf procesor nawet next-geny beda mialy gorsza grafike, nie licz na jakies wielkie cuda;)
    po prostu graficznie PC>konsola

9. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Next-Gen pojawi się np: w 2014 yo i tak w 2016 PC już będzie wyraźnie przed konsolom, taki urok użytkowników konsol.

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po co to nawet ?
    A co do tematu to wiadomo że na dobrym pc gra będzie wyglądać lepiej ale nie każdego stać na pc który pociągnie wiedźmina na wysokich bo na takiego pc będzie musiał wydać 2000zł minimum a xboxa kupi za ok. 600-800 zł :) Jak dla mnie i tak fajnie że jedna z moich ulubionych gier trafi na xboxa bo akurat jego mam :)

11. houte88

houte88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    moze i nie wyglada to jak na PC ale wole sie wygodnie rozlozyc przed moim 42" tv niz na pc na monitorku 24":) po za tym co to za przyjemnosc gry zwracajac uwage tylko na grafike? diablo 3 nie bedzie mialo grafiki takiej ze ludzie beda sikac w skarpetki a sama gra jaka bedzie?kto gral w bete ten wie pozdrawiam ludzi dla ktorych grafika to wszystko na co zwracaja uwage

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dla mnie i tak się nie liczy grafika,ale w porównaniu do pecetów to jest masakra i tragedia.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Trochę śmieszne.. Bo ten sprzęt który jeszcze nie ujrzał światła dziennego dla normalnego użytkownika szarego takiego jak Ja czy Ty, zmiażdżył by wszystkie next geny i inne bzdety. Bądźmy szczerzy, że ten sprzęt jaki używają różne korporacje wojskowe, NASA itp itd są o X lat dalej od tych wypuszczonych do sprzedaży.

Zawsze tak było, że oni mają pierwszeństwo do nowej technologii, a dopiero później produkcja ogólna.

14. kpyka

kpyka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się pod temat ponieważ mam Wiedźmina 2 na PC (przeszedłem 2 razy grę na high grafice) i konsolę Xbox 360.

Marf

"Dla mnie i tak się nie liczy grafika,ale w porównaniu do pecetów to jest masakra i tragedia."

Wcale nie jest aż taka masakra i tragedia. Owszem jest spora różnica, ale nie ma co się dziwić. Tylko jak ktoś kupuje gry dla grafiki to życzę powodzenia. Wiedźmin to przede wszystkim rozbudowana fabuła oraz wspaniała grywalność. Grafika odgrywa według mnie drugorzędną rolę. Jeśli chodzi o grywalność to wolę jednak wersję na konsolę. Gra mi się na padzie o wiele lepiej, gra nie przycina tak jak to ma miejsce na moim Pececie, który w czasie grania potrafił sporo zamielić i zwalniać akcję w czasie gry.

15. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    wszyscy tylko grafika i grafika! Narzekają i tyle. Nie wiem czy jak ktoś z was był twórcą X czy PS3 i widział że sprzedaje się konsola dobrze a gry tak strasznie źle na niej wyglądają i one dają dochody to nie wiem czy byś cie chcieli tak szybko wypuścić nową?

16. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Przeciez te kolory z X360 sa zle ustawione... Pierw sie ustawia dobry kontrast a potem sie cos nagrywa...

17. AmokK

AmokK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wejherowo
    Tylko żeby uruchomić wiedźmina na wysokich detalach trzeba mieć dosyć dobrego kompa. Na konsoli nie będzie aż takiego problemu. Mam wieśka na PC i musiałem grać na low więc gra na xboxie będzie wyglądać dobrze :D

18. Monyo

Monyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola / Podkarpackie
    Jak na xboxa i tak wygląda fajnie, ale nie kupię, bo grałem na PC przy 50 klatkach na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych, a takiego doświadczenia nie przebije konsolowa wersja. Mimo wszystko na plus.

19. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Mi bardzo się podoba ta poprawa !! Już nie mogę się doczekać

20. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Wyszło by na to że od jakis 2 h niepozostaje nic innego jak ssac smażyć i testowac gryw i grafikę :)

21. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Widać że PC High przewyższa konsolę XBOX 360,aczkolwiek nie widzę w tym problemu.Grafika wcale nie jest najważniejsza,aczkolwiek nie powiem że nie ważna.Gra jest jedną z najładniejszych na konsoli i narazie nie widzę potrzeby robienia nowego sprzętu.X-Pudło przynosi zyski,a gry nie są aż tak mega gorsze niż na PC.Mi na PC się zacinał ;( Więc kupie na konsolkę.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum