Wiedźmin 2 pojawi się na konsolach!

rethoN

Użytkownik
Użytkownik

WIEDŹMIN 2 na konsolach to już niemal pewniak. Twórcy coraz chętniej wypowiadają się na temat konsolowej wersji gry, choć zarzekali się, iż pierwsze informacje na ten temat pojawią się podczas nadchodzących targów E3, które mają przynieść oficjalne potwierdzenie słów CDP RED. Eurogamer postanowił wypytać jednego z "ojców" gry - Tomasza Gopa - o wersje konsolowe, o czym spekuluje się od... premiery pierwszej części przygód Geralta.

Co wiadomo na temat wersji konsolowej? Zaskakująco dużo! Prace nad portem na X360 (niestety obecnie wiadomo tylko o tej wersji) - rozpoczną się zaraz po premierze edycji pecetowej, a możliwą datą premiery jest koniec tego roku (z dużym naciskiem na grudzień). Istnieje także duża szansa, że wersja na X360 otrzyma specjalny content w postaci dodatkowych przedmiotów czy zadań, aby wydłużyć czas zabawy i wynagrodzić fanom lata oczekiwań. Ważną kwestią jest, że WIEDŹMIN 2 nie powstawał jednocześnie na kilka platform, więc jest wielce prawdopodobne, że będzie to tytuł bardzo dopracowany pod kątem specyfikacji konsol(i). Może to być również powód braku ogłoszenia wersji na PS3... Oby po premierze wersji na X360 ogłoszono wersję na PS3.

Jeżeli WIEDŹMIN 2 na PC okaże się grą tak doskonałą, jak zapowiada CD Projekt, to wersja konsolowa może pobić rekordy sprzedaży w gatunku RPG. A najważniejsze, że WIEDŹMIN 2 na konsolach będzie taką samą grą, jak na PC - zero "konsolizacji", uproszczeń i ułagodzeń, czyli hardkor pełną gębą.

Zródło: Wiedźmin 2 pojawi się na konsolach! | Konsolowisko.pl
 

T0Mmy

Banned
Po co tyle czasu to ukrywaja przecież juz każdy kto się grą interesuje wie że będzie na konsole , mydlą oczy aby zrobić niby wielkie beeeng na E3
 

masterlight

Użytkownik
Użytkownik
Po filmikach wiedźmin 2 zapowiada się o wiele lepiej niż poprzednia cześć - mam nadzieję,że wersja na konsole nie będzie się o wiele różniła o wersji pctowej
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam nadzieje, że to już pewniak.
Wcześniej był projekt gry na konsoli ( historia białego wilka czy jakoś tak ) i upadł.
Tak gdyby na konsoli pod choinke zagościł geralt to byłbym wielce szczęśliwy.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oglądam coraz więcej gameplayi z wersji PC, wersja pre alpha oraz teraz prezentacje dubbingu i powiem jedno: gra roku jak dla mnie :) A jeżeli nie to przynajmniej RPG roku ;) Koło Skyrim :)
 

yonoji

Świeżak
Świeżak
No to trzeba będzie kupić :D
tak pozatym to co myślicie o sklepie Muve.pl - Najlepsze gry komputerowe i konsolowe!?
Czy ktoś zamawiał gry z tego sklepu?
Bo trochę nie jestem przekonany do tego sklepu spowodu znaczku "beta" pod nazwą.
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Coś pięknego :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Tu możecie zobaczyć jak wypada dubbing PL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
fajnie. latwiej operowac padem niz klawą. wyjatek to fpsy :)
 

rethoN

Użytkownik
Użytkownik
No to trzeba będzie kupić :D
tak pozatym to co myślicie o sklepie Muve.pl - Najlepsze gry komputerowe i konsolowe!?
Czy ktoś zamawiał gry z tego sklepu?
Bo trochę nie jestem przekonany do tego sklepu spowodu znaczku "beta" pod nazwą.
Kupowałem stąd mortala i nie mam zastrzeżeń.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Co do filmiku . Czemu EQ wiedźmina nie zniknęło podczas walki? Bo mam nadzieje ze w pełnej wersji nie będzie takiego czegoś że walczymy w kręgu na pięści z mieczami na plecach :D

Co do tematu ciesze się że będzie wersja na konsole :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@UP
Co do filmiku . Czemu EQ wiedźmina nie zniknęło podczas walki? Bo mam nadzieje ze w pełnej wersji nie będzie takiego czegoś że walczymy w kręgu na pięści z mieczami na plecach :D

Co do tematu ciesze się że będzie wersja na konsole :)
Generalnie gra na PC już jest ukończona, więc może to być gp z finalnej wersji :p
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Jestem pod wrażeniem 1 była mega :D Tylko zeby 2 byla z dobrym sterowaniem na konsoli bo na pc w 1 było troche tych przyciskow :)
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka bardzo przypadła mi do gustu - zobaczymy jak będzie z dwójeczką. mam nadzieję, że na xboxie da się tą grę ogarnąć :)
 

Do góry Bottom