1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 problem z DVD2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fsatrets, Kwiecień 21, 2012.

1. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.mam taki problem mam konsole z RGh i ostatnio wrzuciłem na dysk Wiedźmin 2 DVD1 [SWAG] = spolszczenie od "elamigos"
    Dziś skończyłem DVD 1 i nie wiem jak dograć teraz DVD2 aby działało... Jestem pod koniec Aktu 2 i wychodzę z miasta z Iorwetem potem jest czarny obraz i ładowanie ... ... i stoi

Proszę o pomoc jak dograć DVD 2 aby działało do jakiego folderu itp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Boze przeciez to juz bylo tysiac razy poszukaj na forum

4. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrobiłem tak:

the witcher 2/ Disc 1/ Gra działa
    /Disc 2 ? Nie działa jest czarny ekran z loadingiem..

5. jasio

jasio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm
    Witam nie wiem gdzie napisać więc piszę tutaj.Mam taki problem przeszedłem 2 akt scieżka Rocha i wyskakuje żeby wsadzić 2 dysk.I tak robie a wyskakuje mi niewłaściwy dysk;/To napewno jest druga płyta nawet zainstalowałem na dysku ją a nie działa;/Pomocy!!!A co najsmieszniejsze jak wsadzam tą 2 płytę i uruchamiam grę to sie odpala tylko jak wczytuję sejwa to wyskakuje wsadz 1 dysk i tak robię i też wyskakuje zly dysk a przeciez jest dobry i tez normalnie zainstalowany na dysku i całą pierwszą płyte przeszedłem.Mam LT2.0 cofnieta topologia przez xbox backup creator i dask 13599.Pomocy!!!

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Masz odpowiedni dział

http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/wgrywanie-2xcd-na-rgh-125867/index19.html

Wczytywanie...

Poleć forum