1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dostojny_Kocur, Styczeń 12, 2014.

1. Dostojny_Kocur

Dostojny_Kocur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem z grą Wiedźmin 2. Otóż gra odpala normalnie, bez problemów ale gdy chcę rozpocząć grę to po wybraniu poziomu wyświetla się komunikat żebym włożył płytę. Podobnie miałem przy Call of Duty Ghosts. Ogólnie mam problemy z grami które są na dwóch CD. Mam rgh więc dziwi mnie to. Zna ktoś może przyczynę takiego czegoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Na dysku katalog wiedzmin2 a w nim 2 katalogi dvd1 i dvd2 w nich obrazy przerobione do god mi działa bez problemu

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DVD1 i DVD2 do GOD i wrzucasz w taki sposób na dysk konsoli:

Katalog z grami \ Wiedzmin 2 \ DVD1 \ tutaj zawartość DVD1 czyli folder 00007000 a w nim folder i plik
    Katalog z grami \ Wiedzmin 2 \ DVD2 \ tutaj zawartość DVD2 czyli folder 00007000 a w nim folder i plik

Wszystko będzie działać.

5. Dostojny_Kocur

Dostojny_Kocur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze, dzięki za odpowiedź. Jak najszybciej postaram się to zrobić i się odwdzięczyć. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum