1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Baba, Maj 8, 2012.

1. Baba

Baba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Witam! Otóż mam takie pytanie. Grałem sobie w Wiedźmina na innej konsoli i na innym profilu, wczoraj skopiowałem save z tamtej konsoli na swoją i normalnie grałem, w tym problem, że pod savem pisze "nieznany profil" i nie wpadają mi osiągnięcia... ;/ Da się temu zaradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Uruchom grę z profilu który obecnie używasz w pierwszym możliwym miejscu zrób save potem przenieś oba zapisy na pena ten na którym grałeś na innej konsoli i ten na którym zrobiłeś tylko jeden zapis uruchom program modio dajesz open file from computer otwierasz save ten który grałeś na innej konsoli będzie profile ID i device ID usuń je Backspace teraz otwórz drugi save pojawi się takie samo okno teraz wystarczy podmienić profile ID i device ID i na końcu kliknąć REHASH AND RESIGN i save będzie przypisany do twojego profilu.

1 osoba to lubi.
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz postąpić z tymi save'ami, jak tutaj od punktu piątego.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum