1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 XboX 360 ustawienia graficzne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gorbaczek *, Kwiecień 21, 2012.

1. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Hej ! Mam Wiedźmina 2 Zabójcy Królów na XboX 360 . Na początku wyskoczyły mi ustawienia graficzne Do wyboru telewizora Hd i monitora .Odruchowo wziąłem Przycisk "A" który oznaczał ustawienia dla telewizora , a ja gram na monitorze . Chciałbym to cofnąć by wybrać ustawienia dla monitora bo zauważyłem że grafika jest gorsza .Da się to ponownie wczytać lub cofnąć ???

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Te ustawienia nie dotyczą jakości obrazu, a wielkości czcionki. Pod HD ustawiasz inną czcionkę, pod CRT jeszcze inną. Rozmiar możesz zmienić normalnie w opcjach kiedy chcesz. Grafika przez to i tak nie będzie lepsza.

4. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    to czemu mam trochę rozmazane napisy

możecie mi dać screena waszych ustawień

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja gram na dużym tv, więc mój screen Ci nic nie pomoże, bo sam grasz na monitorze ;) Ustawienia napisów masz pod telewizor HD i telewizor CRT. Mówiąc inaczej CD Projekt dało wybór dwóch czcionek, które możesz zmienić w opcjach. Jeśli zmienisz i efekt nadal będzie niezadowalający, to już tak będziesz musiał grać :p

Wczytywanie...

Poleć forum