1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2 XboX 360 ustawienia graficzne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gorbaczek *, Kwiecień 21, 2012.

1. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Hej ! Mam Wiedźmina 2 Zabójcy Królów na XboX 360 . Na początku wyskoczyły mi ustawienia graficzne Do wyboru telewizora Hd i monitora .Odruchowo wziąłem Przycisk "A" który oznaczał ustawienia dla telewizora , a ja gram na monitorze . Chciałbym to cofnąć by wybrać ustawienia dla monitora bo zauważyłem że grafika jest gorsza .Da się to ponownie wczytać lub cofnąć ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Te ustawienia nie dotyczą jakości obrazu, a wielkości czcionki. Pod HD ustawiasz inną czcionkę, pod CRT jeszcze inną. Rozmiar możesz zmienić normalnie w opcjach kiedy chcesz. Grafika przez to i tak nie będzie lepsza.

4. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    to czemu mam trochę rozmazane napisy

możecie mi dać screena waszych ustawień

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja gram na dużym tv, więc mój screen Ci nic nie pomoże, bo sam grasz na monitorze ;) Ustawienia napisów masz pod telewizor HD i telewizor CRT. Mówiąc inaczej CD Projekt dało wybór dwóch czcionek, które możesz zmienić w opcjach. Jeśli zmienisz i efekt nadal będzie niezadowalający, to już tak będziesz musiał grać :p

Wczytywanie...

Poleć forum