Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - opinie zagranicznych mediów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

W ostatnim czasie największe zagraniczne serwisy growe opublikowały swoje wrażenia z wersji testowej Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Większość opinii jest bardzo pochlebna, czym nie omieszkali pochwalić się przedstawiciele CD Projektu.

Tak o to o Wiedźminie 2: Zabójcy Królów pisał serwis IGN:
Koniecznie powinniście mieć oko na Wiedźmina 2. Gra posiada brutalny system walki, kompleksowy system rozwoju głównego bohatera, opowiada epicką historię i z pewnością nie boi się pokazać trochę nagości tu i tam.
Z kolei portal GameSpot chwalił oprawę graficzną gry:

Graficznie Wiedźmin 2 jest grą przepiękną wraz ze swoją miękką i stonowaną paletą barw oraz realistycznym oświetleniem. Na wysokich ustawieniach grafika prezentuje imponującą ilość detali, zarówno postaci jak i otoczenia. Ulepszona mechanika rozgrywki, olśniewająca oprawa graficzna oraz mroczna fabuła czynią z Wiedźmina 2 niezwykle ekscytujący sequel.
Natomiast redakcja PC Gamera uznała Wiedźmina 2: Zabójcy Królów za „epickiego RPG-a”:

Właśnie skończyłem przechodzenie Prologu i całego pierwszego Aktu – Ponad 10 wspaniałych godzin Wiedźminowania…. Czy rzeczywiście jest to prawdziwy epicki RPG, którego wszyscy oczekujemy? Podpowiedź: TAK.
Serwis GameTrailers również ciepło wyraził się o produkcji CD Projekt RED:

Wiedźmin 2 daje wrażenie obcowania z dziełem bogatym, wielopoziomowym i złożonym - pełnym najdrobniejszych szczegółów, które czekają na odkrycie. Cztery lata pracy i własny, szyty na miarę, silnik naprawdę robią różnicę.
O to, co pisze o grze portal Destructoid:

Przez ostatnie lata zachodnie gry fantasy RPG ewoluowały w różnych kierunkach. Wygląda na to, że teraz mamy grę, która łączy te kierunki w jedną całość deklasuje wszystko co widzieliśmy ostatnimi czasy. Jeśli należeliście do grupy osób, które narzekały na grę X i mówiły “Wolę poczekać na Wiedźmina 2” to gratulujemy, mieliście rację.
Redakcja Kotaku przewiduje z kolei, że produkcja będzie jedną z najlepszych gier na PC:

Wiedźmin był jedną z najlepszych pecetowych gier RPG wszech czasów. Wiedźmin 2 prawdopodobnie zostanie ogólnie najlepszą pecetową grą wszech czasów. Przekonajcie się 17 maja.
Źródło: Cdaction.pl
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
fajnie fajnie, na 100% zagram, jeśli będzie na x360. w jedynkę nie grałem z powodu złomiastego kompa, mam nadzieję, że w pełni zrozumiem fabułę 2..
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszą część zakupiłem w dniu premiery i nie żałuje ;) Była super.
Teraz czekam na konsolową wersje kontynuacji bo tego PC mi już nie uciągnie ;p

no i szkoda że sprzedałem jedynkę bo chętnie by się przypomniało fabułę...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gra roku jak dla mnie :) Oglądam coraz więcej gameplay'ów i wiem że w dniu premiery gra musi u mnie być :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Polacy nie gęsi i swoje gry też mają :) taki żarcik , a tak poważnie wiedźmin jest najlepszą Polską produkcją a jedną z lepszych w gatunku rpg gdzie ostatnio jest duża dziura.
 

T0Mmy

Banned
LOL niech teraz dadzą opinie złe o grze bo wyciąć same dobre opinie to nie sztuka .Obejrzałem jakis gameplay własnie i wygląda jakiś sztucznie. Powiem i powtórze ta gra zrobi furore w polsce a Skyrim na całym świecie :D
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Mam przeczucie że nawet Skyrim nie podskoczy Wieśkowi 2 :)

@Up a co chcesz zarzucić tej grze ? :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Na ładne opinie zbiera, obadam na pc jak wyjdzie :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
LOL niech teraz dadzą opinie złe o grze bo wyciąć same dobre opinie to nie sztuka .Obejrzałem jakis gameplay własnie i wygląda jakiś sztucznie. Powiem i powtórze ta gra zrobi furore w polsce a Skyrim na całym świecie :D
Zje ją na śniadanie :) Dla mnie szykuje się najlepszy rpg koło serii Gothic, Oblivion i Wiedźmin 1
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Absolutny MUST HAVE !
Szkoda, że konsolowa wersja będzie dopiero pod koniec roku, nie wytrzymam tyle ...
Odwieczny dylemat, kupić wersje PC czy czekać na X360 :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Absolutny MUST HAVE !
Szkoda, że konsolowa wersja będzie dopiero pod koniec roku, nie wytrzymam tyle ...
Odwieczny dylemat, kupić wersje PC czy czekać na X360 :p
Polecam wersję na PC :)

Gra ma niskie wymagania, ciekawe jak będzie wyglądać na konsolach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Woomeer

Banned
Na starym koncie steam kupiłem wiedźmina w promocji za 5 euro narazie mam w niego przegranych 110 godzin ;)
 

HeLLBoY!

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszą część zakupiłem w dniu premiery i nie żałuje ;) Była super.
Teraz czekam na konsolową wersje kontynuacji bo tego PC mi już nie uciągnie ;p

no i szkoda że sprzedałem jedynkę bo chętnie by się przypomniało fabułę...
Dobij do mnie to ci torrenta zapodam ^^
Co do wiedźmina mam nadzieje ze wyjdzie na x .
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Mnie nigdy RPG'i nie interesowały ale Wiedźmin to zmienił też czekam.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze się zapowiada. Wiesiek 2 i Skyrim to zdecydowanie 2 najbardziej wyczekiwane przeze mnie gry, nie tylko w tym roku ale ogólnie. Ciekaw jestem, która okaże się lepsza. Domyślam się że pewnie Skyrim, no ale nie sądzę aby była między nimi jakaś wielka przepaść w ocenach.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w jedynke gralem fajna byla;) ale na dwojke musze czekac na xboxa bo moj pc zlom tego nie uciagnie;P
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom