Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - ruszają pracę nad konsolową wersją?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dentinity

Użytkownik
Użytkownik



Wygląda na to, że wreszcie coś się zaczyna dziać w związku z konsolowym Wiedźminem 2: Zabójcy Królów. Studio CD Projekt RED poszukuje bowiem ludzi do pracy i wymaga od kandydatów doświadczenia w tworzeniu gier na Xboksa 360.
Na oficjalnej stronie Wiedźmina 2: Zabójcy Królów pojawiły się oferty pracy – CD Projekt RED poszukuje ludzi na stanowiska Low-Level Engine Programmer, Senior Programmer i Senior Graphics Programmer.

Osoba starająca się o któreś ze stanowisk musi mieć doświadczenie w projektowaniu gier na Xboksa 360 (przynajmniej jedna ukończona produkcja na tę konsolę), choć „znajomość PlayStation 3 będzie dodatkowym atutem”. Wymagana jest także znajomość świata Wiedźmina. W zamian kandydaci otrzymają „ekscytującą pracę nad jedną z najbardziej oczekiwanych gier role-playing – Wiedźmin 2”.

Bez wątpienia CD Projekt RED poszukuje ludzi do prac nad konsolowym Wiedźminem 2: Zabójcy Królów, choć w rozmowie z serwisem Polygamia Tomasz Gop, producent gry, twierdzi, że „przynajmniej na razie” twórcy nie chcą ujawniać wspomnianego, konsolowego projektu.

No coś w końcu ruszyło. ;)

Źródło: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - ruszają pracę nad konsolową wersją? / CD-Action
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Noooooo to naprawdę super wiadomość ^^
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdy przeczytałem dzisiaj tą wiadomość rano skakałem jak głupi ze szczęścia :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy ja wiem czy taka dobra wiadomość, no dobra, może i dobra, ale dla mnie przykra. Jak pierwszy raz usłyszałem o tym że nowy Wiesiek na wyjść na PC X360 i PS3 to myślałem że konsolowcy zagrają w to równo z premierą PC albo chociaż parę tygodni opóźnienia... może miesiąc. Ale to oznacza że w Wieśka na konsoli zagram w 2012, w jego połowie lub końcu : / Oni chcą go robić od podstaw czy zrobić konwersję ze zmianami ?
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Wkońcu :D
 

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to prawda, będziemy mieć hit i wyjęte z życia co najmniej kilkanaście dni (oby).
 

elosiema

Banned
Kiciński mówił że wyjdzie na pewno prawdopodobnie nie wcześniej niż 3miechy po premierze pctowej
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Niech robią, ja i tak zagram na piecyku :D
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
Niech robią, ja i tak zagram na piecyku :D
Nie tylko ty : )
Uwielbiam Xboxa i grać na nim ale uważam że granie w Wieśka na X-pudle może ni być tak satysfakcjonujące jak na PC ( i do tego cena pewnie o 100 mniejsza na PC )
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
No i cacy :) lecz tak jak koledzy wyżej i tak zagram na Piecu, jak wogóle zagram, bo jedynka mi się ostro Niepodobała :(
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
2 nie przejdę, bo nie grałem w 1, a że mój komp to zabytek to raczej trochę poczekam, pewnie jak zrobią 3 częśc to przejdę całą trylogię na raz :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie tylko ty : )
Uwielbiam Xboxa i grać na nim ale uważam że granie w Wieśka na X-pudle może ni być tak satysfakcjonujące jak na PC ( i do tego cena pewnie o 100 mniejsza na PC )
Inna sprawa że też bym zagrał na PieCu ale niestety komp już nie podźwignie Wiesia na swoich ramionach dlatego cieszę się z wersji na Xbox'a
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Nie potrwa to zbyt długo ponieważ silnik TSOOD spokojnie działa na konsole więc nie będzie problemu z konwersją .
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
właśnie też mam nadzieje że nie będzie to np. rok po premierze PC'towej tylko zdecydowanie szybciej, ale dobrze słyszeć tą wiadomość :)
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Mozna sie było spodziewac, biorac pod uwage to ,ze na nie ktorych prezentacjach gry gosc grał na padzie :)
 

Gienia

Użytkownik
Użytkownik
No super wiadomość.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom