1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milena1312, Luty 29, 2016.

1. milena1312

milena1312 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!!!
    Od niedawana mam konsolę Xbox One i ściągnełam na nią pełną wersję gry Wiedźmin 2. Prawie już przeszłam całą grę,ale w jednym momencie mi się zawiesiła i nie może odpalić. To znaczy wchodzę do niej, pojawia się intro, jestem w menu głównym i wciskam opcję "kontynuuj grę" i pojawia mi się wiedźmiński "przerywnik" z kręcącym się kółkiem w prawym dolnym rogu (ładowanie) a na dole są teksty pomocnicze do gry i w tym momencie mam problem, bo gra się nie chce załączyć, ładuje i ładuje 5,10,15 minut i nic, teksty się powtarzają, a nic innego się nie dzieje. Co mam robić???!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Włącz konsolę, przytrzym przycisk power na konsoli przez 10sekund, konsola się uruchomi ponownie i sprawdź czy już chodzi. Czasami to pomaga ;)

milena1312 lubi to.
  4. milena1312

milena1312 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za radę, pomogło, co prawda musiałam się cofnąć o jedno zadanie do tyłu, ale lepsze to niż przerabianie gry od początku.

kuleczka91 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum