1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wiedźmin 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toddlockwood, Sierpień 31, 2012.

1. toddlockwood

toddlockwood Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, krew mnie już zalewa i szlag jasny trafia. pudełko płyt poszło sobie do śmietnika. pół roku przerwy z xboxsem a tu poprostu sie nic nie da nagrać. w bólach i cierpieniach po 7 straconych płytach wypaliłem ihasem Dragons Dogma... zainstalowałem na dycholu śmiga i wszystko super fajnie gra chodzi jak lala. gdy przeszedłem do wiedźmina.... co sie dzieje? zagraj w grę bez obrazka a następnie jak naciskam to konsola chwile pomruczy i wywala żeby przetrzeć ścierką. Co robić? Wszystko robiłem tak samo jak z dragons Dogma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Ja wypalałem jak poniżej, przed chwileczką dosłownie i wszystko śmiga jak należy, Wiedzmin wersja full PL właśnie się instaluje.

- napęd Lite-on LT 3.0
    - Dash 14719
    - Nagrywarka Lite-on iHAS 124 B + wgrany LT Max
    - płyty Verbatim
    - prędkość 2,4
    - iso przepuszczone przez agbx

Ta takim zestawie nie ma szans żeby nie poszło.

Wczytywanie...

Poleć forum