1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3, a Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Julexking, Marzec 27, 2013.

1. Julexking

Julexking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Jak myślicie: Wiedźmin 3 na Xbox 360, cz nie? Wiem, że Redzi zapowiedzieli tylko wersję na PC i PS4, ale ciągle mam nadzieję, że ów gra wyjdzie na konsole obecnej generacji. Moje argumenty to:

1 Twórcy mówili, że screeny które ukazały się dotychczas, są oparte na technologi DX9, a gra ma ponoć obsługiwać tylko DX10 i DX 11, więc po co robili tworzyli wersję gry zgodną z DX9? Żeby wydać ją na konsole obecnej generacji - taki jest moje zdanie.

2 Będzie to bardziej opłacalne. Jak myślicie, ile osób będzie miało konsolę nowej generacji w pierwszym roku jej życia? Mało. Więc jeżeli wydadzą grę na PC, PS4, X720, PS3 i X360 Wiedźmina 3 kupi więcej osób.

3 To już trochę naciągany argument, ale Microsoft jeszcze nie zapowiedział nowego Xbox'a. Możliwe więc, że albo go nie będzie, albo wyjdzie dużo później niż Wiedźmin 3, a co za tym idzie Wiedźmin 3 trafi na Xbox 360.

To jest moje zdanie, teraz chciałbym poznać wasze :D Piszcie czy uważacie podobnie jak jam czy też nie. Pozdrawiam! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy twój argument nie ma racji bytu.

1 osoba to lubi.
  4. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też bym chciał Wiedźmina 3 na X360 ale wszystko wskazuje że mało prawdopodobne jest że gra pojawi się na obecnym klocku.

Wczytywanie...

Poleć forum