1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 - archegryf

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez KAF4R84, Czerwiec 2, 2015.

1. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Trafiłem właśnie na spore wyzwanie :)
    W archipelagu wysp Skellige znajduje się mała wysepka, położona na mapie niemal pionowo nad Mostem do Kaer Trolde. A na niej trafiłem na niezłego skubańca - archegryfa (na mapie jako strzeżony skarb). To taki gryf na sterydach. Zabija mnie jednym ciosem. Nie mam na jego temat wpisu w bestiariuszu więc nie wiem co może na niego podziałać.

Mój poziom postaci to 36, a jego albo 46 albo 48.

Ktoś z Was się z nim uporał może?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Tez trafiłem na archegryfa tylko przy innej okazji (nie bede spoilerował gdzie) i padłem. Nie mam go w bestatiuszu ale podejrzewam że wrażliwy jest na to samo co zwykły gryf.

Wczytywanie...

Poleć forum