1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 brak głosu w dialogach

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez chrabonszcz, Sierpień 7, 2016.

1. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie troszkę wieśka i ku mojemu zdziwieniu po uruchomieniu tytułu okazało się że nie ma mojego save'a - a sam nic nie kasowałem i po utworzeniu nowej gry nie mam dźwięku w kwestiach dialogowych.
    miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie ?
    gra jest w wersji pudełkowej, myślicie że odinstalowanie i ponowna instalacja by coś pomogły ?
    czy może usunąć patcha i spróbować pobrać ponownie.... ?
    pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. chrabonszcz

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ktoś coś wie?
    edit
    forum mocno-pomocne jak widzę, dzięki wam o specowie. jak zwykle można na was liczyć.

ORSO// Panie kto jak kto ale Tyś powinien wiedzieć jak się edytuje posty :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 17, 2016
  4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na te teksty roszczeniowe bym Ci odpowiedział prawdę, ale ostatnio za taką prawdę Warna dostałem. Tak więc _2134729828-600387338_wrozbita-maciej.jpg

5. chrabonszcz

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zabłysnąłeś jak neon nad burdelem.
    nie masz nic ciekawego do dodania to nie spamuj w temacie.
    chyba że wiesz co owy maciej Ci w tej kuli pokazał bo najwidoczniej jesteś jego zagorzałym fanem ?
    zadzwonisz do niego w mojej sprawie ? napiszesz wiadomość do wróżbity macieja ?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zamiast spamować w swoim temacie byś odinstalował tą gre i zainstalował ją ponownie zamiast się rzucać. Rób metodą prób i błędów, a nie zastanawianie sie, a może pomoże, a może nie i takie zgadywanie. Jak masz grę na płycie to tym bardziej szybciej ją na dysku będziesz miał niż ponowne pobieranie jej z neta. Próbowałeś usunąć zapis z tej gry w centrum gry w W3? Spróbować utworzyć kolejny czy znowu będzie bez głosu? Jak nie to spróbuj na włączonej konsoli przytrzymać power przez 10sek. Konsola się wyłączy i jak się sama nie uruchomi to ją włącz ponownie i wtedy sprawdź czy dalej głosu nie ma. Czasami taki zabieg pomaga.

Mnie się też usunął zapis z Wieśka, ale na kompie...przy głupiej aktualizacji gry na gogu mój zapis poleciał w uj...sam się usunął :facepalm:.

7. agentwp

agentwp Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może to Ci pomoże
    http://xboxforum.pl/threads/brak-dzwieku-lektora-w-grach.157080/

Wczytywanie...

Poleć forum