1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 brak możliwości podjęcia kilku zadań

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Magi, Marzec 26, 2016.

1. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie,

Otóż grając w W3 pojawił mi się następujący problem: po wybraniu jednego z zleceń wiedźmińskich we wsiach Zalipie lub Podgaje znacznik nie skazuje osoby zlecającej. Gdy natomiast próbowałem odszukać takiego grabarza, czy sołtysa Bolko na własną rękę to ich tam nie ma.

Na chwilę obecną taki problem mam z trzema zleceniami:
    Zlecenie: Leśnica
    Zlecenie: Kłopoty grabarza
    Zlecenie: Tajemnicze ślady

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie może jak sobie z nim poradzić? Oczywiście restartowanie samej gry czy konsoli nie pomaga. Google też nie bardzo wiedziało jak pomóc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mastahkillah77

mastahkillah77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Mam ten sam problem. Mam nadzieje ,że ktoś pomoże. W aktualizacjach kiedyś czytalem ze te zadania byly "naprawione" juz w wersji 1.07 a teraz jest chyba 1.12 a dalej nie pokazuje znaczników...

4. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Spróbuj wejść do mapy świata, tam może się pojawić żółty znacznik.
    2. Jeśli nie, to czy ustawiłeś zadanie jako aktywne?

5. mastahkillah77

mastahkillah77 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kolego, to oczywiste oczywistości. Żółty znacznik przy aktywnym zadaniu pojawia sie przy maksymalnym oddaleniu mapy np. W Velen jako krainie ale juz po zbliżeniu znacznik znika i to jest problem...

Wczytywanie...

Poleć forum