1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 długie wczytywanie dialogów

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez agentwp, Wrzesień 6, 2016.

1. agentwp

agentwp Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,
    Szukałem tematów z długim wczytywaniem ale nie dotyczą one bezpośrednio mojego problemu. A chodzi mi że w niektórych dialogach pomiędzy postaciami występuje długa przerwa i w tym czasie rozmycie i zatrzymanie obrazu wraz z ikoną wczytywania. Np. pierwsza postać coś mówi, potem Geralt ma coś odpowiedzieć ale są 2 lub więcej opcji odpowiedzi. Wtedy nie mogę od razu wybrać odpowiedzi tylko muszę czekać. Obraz się zatrzymuje, rozmazuje, czekam na wczytanie z kilka sekund i dopiero wtedy obraz znowu staje się normalny i mogę coś powiedzieć. Przez to gra wydłuża się niemiłosiernie. Miał ktoś podobnie i wie co z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie martw się, u mnie nie ma w ogóle dialogów w cutscenkach

4. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Po jednym z ostatnich update konsoli, również zauważyłem że z dnia na dzień wiesiek zaczął coś mulić częściej niż zwykle

5. agentwp

agentwp Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No coś jest na rzeczy. Co ciekawe wczoraj grałem i tylko 2x lekko przymulił na 2 sekundy ale nieraz jest dużo częściej i dłużej. Temat znalazłem również tutaj
    http://forums.cdprojektred.com/thre...conversations-Novigrad-(after-latest-update-)

Wczytywanie...

Poleć forum