1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Dodatki Triss i poszukiwania bez karty kredytowej

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez dawidek295, Czerwiec 18, 2015.

1. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Witam otóż chciałem pobrać darmowe dodatki do Wiedźmina w tym tygodniu strój Triss i poszukiwania. Niestety jakimś cudem nie mogę ich pobrać bo prosi mnie o podanie numeru karty kredytowej. Niestety karty kredytowej już nie mam, mam problem tylko z tymi dodatkami w tym tygodniu, wszystko co jest za darmo w sklepie xbox mogę normalnie pobrać bez podania karty a tu taki problem. Jest to bug w sklepie czy MS coś znowu wymyślił? Czy da się to jakoś ominąć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej! Różne elementy w sklepie nawet te bezpłatne podczas zakupu wymagają podania danych karty, bo wraz z tym zapisuje się na koncie adres rozliczeniowy. Czy podczas usuwania poprzedniej karty nie usunąłeś też adresu rozliczeniowego? Aby uniknąć podobnych problemów polecam skorzystać z wygodnych kart przedpłaconych: http://prepaid.bzwbk.pl jeżeli nie chcesz kojarzyć swojej głównej karty ze swoim kontem Live.

4. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW

Nigdy nie miałem podpiętej karty pod Xa. Nie chce tam dodawać żadnej karty i jak pisałem mam problem tylko z tymi DLC co pojawiły się wczoraj więc nie wiem o co chodzi, co MS chce moj numer karty tylko w tych dwóch przypadkach?

5. TheDev

TheDev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zauważyłem podobne tematy w sieci z tymi konkretnymi dodatkami. Wydaje mi się, że pewnie ktoś, kto wrzucał to do sklepu Xbox zrobił to w taki sposób, aby zakup podlegał autoryzacji (może np. przez zwykłą ludzką pomyłkę). Po podaniu danych karty pliki pobierają się bez opłat. Jak tłumaczy Xbox: "Zakupy zawartości w sklepie Xbox wymagają podania numeru karty kredytowej, zgodnie z warunkami użytkowania usługi Xbox Live.", a zatem tu na forum niewiele wskóramy.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Nie wiem czy to jakieś obejście, bo ja jak pobierałem nie pytał o dane karty - znalazł sobie dane konta M$ na którym miałem doładowane bodajże 20zł i zakup bezproblemowy. Poza tym mam podpiętego paypala, którego aby dodać musiałem w ustawieniach konta paypal podać jednak dane karty.

Poszukaj na necie jest multum sposobów na założenie wirtualnej karty kredytowej. Możesz zrobić to za free na trefne dane albo poszukać u nas lokalnie - wiem, że mbank ma taką usługę, ale chyba jest ona płatna.

7. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW

Nic poczekam chyba do wtorku bo store xboxa jestr chyba aktualizowany co wtorek do tego czasu raczej tej nie poprawią. Wiem ,że W regulaminie jest wzmianka o karcie, ale zawsze wszystko działało bez karty tylko te 2 dlc coś są zrypane. Karty nie podpinam bo xboxa bo niestety juz raz mnie okradziono.
    A zakładanie fake karty może się skonczyc z banem na xbla

8. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Widzę nie tylko ja mam taki problem... dodam, że pobrałem wszystkie poprzednie dodatki bez problemu teraz wyskakuje mi to odnośnie karty kredytowej na stronie xbox i na konsoli.

9. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW

Może to poprawią jak wyjdą następne dodatki

10. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: