1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon działa na PS4 w 1080p. Na Xbox One tylko 900p

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 26, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Embargo zeszło, a w świat ruszyły playtesty Wiedźmin 3: Dziki Gon, w efekcie czego jesteśmy ciągle zasypywani nowymi wieściami. W tym konkretnym wypadku chodzi oczywiście o samą grafikę i różnice pomiędzy wersją na PS4 a Xbox One!

PlayStation 4 oczywiście góruje w tym zestawieniu, oferując nam grafikę w rozdzielczości 1080p. Xbox One standardowo – 900p. Granica, którą chyba tylko „microsoftowe” tytuły na wyłączność mogą pokonać. I gry niezależnie.

Aczkolwiek, pisząc o tym, mam świadomość, że różnice graficzne w Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) na obydwu platformach nie są aż tak widoczne. Przechodząc pomiędzy pomieszczeniami, mogłem rzucić okiem, jak produkcja sprawuje się na każdej z platform. Oczywiście bezpośrednio do sprzętu mnie nie dopuszczono. Niezależnie od tego, nie poczułem, że wersja Xboksowa przesadnie odstaje graficznie od konsolki Sony. Wiadomym jest, że rozdzielczość nie kłamie i gracze, którzy wybrali konsolę Microsoftu, będą musieli żyć z tym, że zobaczą Wiedźmina w 900p. Nie powinni czuć się jednak przesadnie poszkodowani.

Niemieckie Gamestar napisało:

Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że CD Projekt ma podpisane konkretne umowy z Microsoftem. Efektem tego oczywiście jest, że na większości zwiastunów widzimy grafikę z Xbox One. Sama firma zaś od praktycznie początku powtarza, że chcą każdemu z graczy dostarczyć dokładnie takich samych wrażeń, niezależnie od posiadanej platformy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    juz ubolewam nad tym faktem ze zobacze na XO półtora piksela mniej bo mam niższą rozdzielczość, z rozpaczy chyba nie będe w stanie zagrać w tę produkcję...

a tak na serio to dziwi mnie fakt ze exy dzialaja w 1080 a kto inny nie potrafi tego zrobic, ale ważne aby gra była ciekawa, nigdy nie zalezalo mi na grafice

Cronos lubi to.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja chyba aż sprzedam swojego XO i kupię PS4. Dla pikseli "fszysko"!!!

Cronos lubi to.
  5. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Piksele pikselami ale i tak M$ dał dupy ;-)

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Chodzą plotki, że m$ ma wypuścić ekran dedykowany XO o rozdzielczości 900p :D

eekz i Cronos lubią to.
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Przecież to są te okulary specjalne do win10 czy czym to się je :D

To taki pseudo dodatek do XO :)

Hmm to jednak PS4 full HD.. A była gadka, że nie będą robić "konkurencji" jak chodzi o rozdziałke - niezdecydowani :D, bądź SONY przyłożyło do tego łapkę..

8. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Jestem jeszcze ciekaw stałości framerate. Osobiście wolę 900p ze stałym fps niż 1080 z klatkującym, męczącym oczy obrazem. Ale to jest nie ważne, bo i tak 1080p lepsze niż 900p. Lepsze cyferki na papierku niż przyjemność z gry. Najlepiej w ogóle nie grać w gry 900p bo 1080p jest lepsze. Serio? SERIO? Już dawno gracze zaczęli mylić konsole z pecetami.

Wracając do Wiedźmina 3. Zobaczymy co się tego wykluje na premierę. Jeszcze mają trochę czasu, może się dużo zmienić. Na razie du** nie urywa, ale jest ładnie. Na pewno kupię na premierę.

Cronos lubi to.
  9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Zobaczymy finalnie jak to będzie wyglądało. Mimo wszystko i tak biorę wersję w zielonym pudełku :)

Wczytywanie...

Poleć forum