Wiedźmin 3: Dziki Gon działa zdecydowanie lepiej dzięki aktualizacji 1.08

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



CD Projekt RED wciąż ulepsza najnowszą przygodę Geralta. Ostatnia łatka wprowadza do pozycji wiele usprawnień, ale dla wielu najciekawszą informacją jest poprawienie wydajności. Według opublikowanych testów Dziki Gon w końcu działa dużo lepiej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest systematycznie ulepszany przez deweloperów z CD Projekt RED, ale jak to czasami bywa usprawniając 10 rzeczy, twórcy zaniedbują inne elementy. W przypadku przygody Geralta gra po ostatnich łatkach działała odrobinę gorzej – niektórzy gracze odczuwali problemy z płynnością animacji, których nie uświadczyliśmy przy patchu 1.05.

Deweloperzy obiecali, że zajmą się produkcją i dotrzymali słowa. Specjaliści z Digital Foundry donoszą, że gra działa dużo lepiej. Największe zmiany w przypadku Xboksa One można doświadczyć na bagnach, a w wersji na PlayStation 4 na placu targowym w Novigradzie.

Dziki Gon powrócił pod względem płynności do stanu 1.05 i jest to bardzo dobra wiadomość. Oczywiście nadal pojawiają się problemy, ale i tak jest znacznie lepiej niż w ostatnich tygodniach.



 

kolka29

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odkad pojawil sie ostatni patch gra w moim przypadku stala sie niemal niegrywalna, ciagle zwiechy, problemy z ciaglym wczytywaniem sie dialogow, lokacji, szczegolnie w Novigradzie, wczesniej tego nie bylo. Do tego spadki plynnosci, lewitujace skrzynki, zawieszki na ekranie wczytywania i od czasu do czasu krytyczny blad powodujacy wywalenie gry. Niech sobie lepiej podlubia w nosie zamiast w grze i zostawia ja w spokoju.
 

Krzyzyk

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To jest porażka co się z tą grą dzieje! Zbugowane misje, wiecznie ładujący Novigrad. Najpierw problemy z "tajemniczym handlarzem" i "kolekcja kart". Teraz nie da się wbić acziwmenta "strzelec wyborowy". Po całym dniu headshotowania wkońcu się, za przeproszeniem, wkurwiłem i zaczełem zliczać zabitych bandydytów. Żeby nie było "że nie trafiałem", zliczałem tylko tych którzy padali po trafieniu krytycznym i tylko wtedy gdy zatrząsł się ekran. i co? gówno, zabiłem 50 i acziwmenta dalej ani widu ani słychu! gre ukonczylem na "krew pot i łzy". wpadło tylko "dziecko niespodzianka", "trening na mordowni" dalej zablokowane. nie da się ukończyć misji "wierny przyjaciel" i "statuetka żołnierza", "racja stanu" w magiczny sposób zmieniła status z zakończone na niezakończone w trakcie misji "czas końca". o tym że "najgrozniejszego potwora skellige dalej nie naprawili nawet nie mowie.
nie wiem jak wygladala gra w wersji 1.00, ale to co jest teraz to kompletna padaka. oprócz w/w wspomnianych osiągniec do calaka brakje mi tylko "wiedzmin na szlaku" i "utrapienie koronera", ale szczerze powiedziawszy ******** to. nie bede sie meczyl tylko po to zeby sie przekonać ze tego tez nie wbije bo błedy! gra jest dziurawa jak ser, może dopiero po patczu 1.87 będzie można ją ukończyc na 100% bez zbednego wkurwiania sie
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To jest porażka co się z tą grą dzieje! Zbugowane misje, wiecznie ładujący Novigrad. Najpierw problemy z "tajemniczym handlarzem" i "kolekcja kart". Teraz nie da się wbić acziwmenta "strzelec wyborowy". Po całym dniu headshotowania wkońcu się, za przeproszeniem, wkurwiłem i zaczełem zliczać zabitych bandydytów. Żeby nie było "że nie trafiałem", zliczałem tylko tych którzy padali po trafieniu krytycznym i tylko wtedy gdy zatrząsł się ekran. i co? gówno, zabiłem 50 i acziwmenta dalej ani widu ani słychu! gre ukonczylem na "krew pot i łzy". wpadło tylko "dziecko niespodzianka", "trening na mordowni" dalej zablokowane. nie da się ukończyć misji "wierny przyjaciel" i "statuetka żołnierza", "racja stanu" w magiczny sposób zmieniła status z zakończone na niezakończone w trakcie misji "czas końca". o tym że "najgrozniejszego potwora skellige dalej nie naprawili nawet nie mowie.
nie wiem jak wygladala gra w wersji 1.00, ale to co jest teraz to kompletna padaka. oprócz w/w wspomnianych osiągniec do calaka brakje mi tylko "wiedzmin na szlaku" i "utrapienie koronera", ale szczerze powiedziawszy ******** to. nie bede sie meczyl tylko po to zeby sie przekonać ze tego tez nie wbije bo błedy! gra jest dziurawa jak ser, może dopiero po patczu 1.87 będzie można ją ukończyc na 100% bez zbednego wkurwiania sie
Ja statuetek os 1.05nie mogłem zrobić. Na szczęście mi te misje znikły więc nie trzeba już ich robić

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Krzyzyk

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi niestety nic nie zniklo... Wszystkie pozycje "do zrobienia" w rozwinieciu zadania są oznaczone zielona tarcza z ptaszkiem, mimo czego zadania dalej są aktywne. Malo tego dostałem exp nawet za "wiernego przyjaciela" a zadanie dalej aktywne. Wie ktos może co z tymi osiągnięciami? Mieli je naprawić a ja dalej mam problem z "strzelcem wyborowym" i nie wiem czy się brać za "utrapienie koronera" bo jesli ma być tak samo....
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spokojnie jeszcze parę łatek i będzie ok, gra po taniej i będzie można kupić :p

Xperia Z3
 

Do góry Bottom