1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mamy złą wiadomość dla miłośników Geralta. CD Projekt RED poinformował, że Wiedźmin zadebiutuje później!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na półki sklepowe 19 maja! Opóźnienie jest znaczące, ponieważ gra miała zadebiutować na półkach sklepowych pod koniec lutego! ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Oby mieli dobry powód do takiego posunięcia i niech się przygotują żeby dac pierwsze DLC za Free bo inaczej ludzie będą wkurzeni

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1670
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh coś dużo przesunięć zalicza ta gra.. - nie podoba mi się to.

5. RGrandi

RGrandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ma być aż 12 darmowych DLC więc spokojnie ;)

Co do gry to dobrze bo i tak nie mam kasy na nowe gry wiec do tego czasu na bank coś nazbieram na Wiedzmina a przy okazji może ukończe wreszcie na PC Wiedźmina 2.

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    12 DLC ??? kiedyś to się pokemony zbierało a nie dodatki do gier .. rozumiem jakieś 2 wielkie ale nie 12 ; o niedługo będzie trzeba płacić za odblokowanie poziomów żeby przejść całą grę

7. ~Styx~

~Styx~ Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To uczucie, gdy jedna z dwóch gier na które czekasz zostaje przesunięta a druga nie ma jeszcze daty premeiry

1 osoba to lubi.
  8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Z informacji na stronie z preorderem jest, że DLC darmowych ma być 16, ale pewnie większość to jakieś fatałaszki dla Geralta :p

A co do opóźnienia, to skoro uznali, że trzeba grę dopracować aniżeli wypuścić niegrywalnego gniota (jak to robią koncerny pokroju hEjAj/Ubishit), to dla mnie ok, aczkolwiek żal, bo dopiero co kupiłem XO właśnie pod premierę w lutym :(

9. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nollo a niech bedzie nawet 50 jak są darmowe. Jak wspomniał kolega wyżej 1 dodatek to ma byc jakaś broda dla Geralta i coś tam, więc nie wiadomo jak będą wyglądać kolejne dodatki :)

10. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Można i w ten sposób spojrzeć: Jest więcej czasu by zaoszczędzić na tą grę:). Można również kupić inny tytuł bo ten na który czekamy będzie o dwa miesiące później.

11. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Miałem to napisać już jakiś czas temu, no ale co tam. @SETH jakoś się nie wysilasz dziennie sypiąc informacjami z innych źródeł. Rozumiem jest to forum o tematyce xboxa, dodatkowo są nowinki na temat gier. No ale kopiowanie żywcem niczego dobrego nie przynosi. Co do samego Wiedźmina: Liczę na to, że obsuwa da dużo i będzie to fajny produkt, nie jak w przypadku AC:Unity. Pozdrawiam

12. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Śmieszą mnie trochę komentarze w stylu "dobrze że potem wyjdzie, to więcej hajsu nazbieram". Jakbyście nie mieli hajsu to i tak czy siak nie kupilibyście od razu, więc nie wiem, jaką wam to różnice sprawia. Żeby nie było, też mam taką sytuację, że mógłbym do lutego nie nazbierać, a jakoś mnie to info nie cieszy. Dobra, zmienię trochę cel hejtu. Cd projekt trochę irytuje przesuwając datę premiery. Rozumiem, że chcą wydać coś naprawdę wspaniałego, ale kurde.... Jeśli ma się co rusz przesuwać datę, to zamiast konkretnego dnia, można powiedzieć np. "W3 wyjdzie w 15 roku". A te 16 darmowych dlc? Bródki, stroje i inne ****rele, to nie jest zbyt dobra rekompensata. Oby to wszystko było warte nerwów. Bo wiesiek zapowiada się naprawdę świetnie.

13. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Vaiper napisałem odnośnie uzbierania ponieważ wiem że duża część graczy to młodzież nie mająca zarobku dojąca swoich rodziców z kasy na nowe gry. Jest różnica nie mieć hajsu na grę w lutym a nie mieć hajsu na grę w maju ponieważ to dużo czasu by wysępić , zarobić. Osobiście mi wisi czy gra wyjdzie w lutym czy w maju i tak ją kupię. Zdaję sobie sprawę że są mózgi co odliczają tylko czas od premiery do premiery i oni płaczą że gra się wyjdzie troszkę później bo nie będzie mógł zagrać w ferie tylko w maju. Sądzę jednak że większości ludzie przełkną opóźnienie widząc w tym plus dopracowania gry, czasu na uzbieraniu hajsu(jak to nazwałeś) itp itd. Do reszty wypowiedzi się zgodzę oby to nie był shit nad którym pracowano tak długo.

14. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Myślę, że trochę źle odbierasz to co studio CD PROJEKT chce przekazać. DLC za darmo dla wszystkich. Proszę, znajdź mi choć jeden przykład produkcji przy okazji której udostępnione zostało za FREE 16 DLC dla WSZYSKICH. Nie za to że wyłożysz większy hajs, żeby kupić kolekcjonerkę, nie za to że zapłacisz za season pass... to jest sposób na powiedzenie dziękuję, że zakupiłeś nasz produkt. Dotychczasowa polityka CD PROJEKT też raczej potwierdza, że zależy im na zadowoleniu klienta.

Co do przesunięcia, to chyba mało kto wątpi w to, że skoro gra została przesunięta, to znaczy że musiała. CD PROJEKT nie słynie z gołosłowności i raczej nie łamie obietnic, chyba że naprawdę musi. Moim prywatnym zdaniem wiedziałem, że to nastąpi. Tak ogromny świat jaki chcą zaoferować graczom, na dodatek bez ograniczeń wymaga ogromnego nakładu pracy, a effort konieczny do przetestowania tego jest jeszcze większy. Ostatnio oglądałem sobie wszystkie zwiastuny/trailery/gameplay'e które wyszły do tej pory i się zastanawiałem czy rzeczywiście uda im się wszytko dopiąć do 24 lutego. Już wiadomo, że jednak nie dadzą rady...

15. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    No szkoda, ale wole poczekać niż grać w niedopracowane AC/FC4 :)

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zamiast cieszyć się, że gra dzięki tym przesunięciom nie będzie takim bublem jak AC:U czy FC4, to narzekają jeszcze, omg...

17. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ej ej gram w FC4 i nie jest bublem :) mi się gra podoba. Co do zbierania kasy chodzi ogólnie, że np ja bym chciał ze wszsytkimi rozpocząć rozgrywke a nie żeby juz wszyscy przeszli a ja ciułałem grosiki. Osobiscie pracuje mógłbym sobie kupić ale są sprawy ważne i ważniejsze i nigdy cała kasa nie pójdzie na gry byle by grać i mieć :)

18. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    No teraz po tych patchach jest to w miare grywalne...
    Ale po co się tak sprężać i wypuszczać nie grywalny produkt na rynek i dopiero później go łatać...

19. HajukenPL

HajukenPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A mi się właśnie podoba. Widać że coś nie jest do końca okej, i pracują nad finalnym produktem pełnowartościowym a nie wypuszczają kupę typu Betafield 4 itp :)

20. RGrandi

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No ja pobierałem na starcie jednego patcha warzącego 600mb :)

21. mrowkarz24

mrowkarz24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Każdy marudzi że data premiery została przesunięta lub że śmieszy innych że muszą zbierać kasę ale i tak wiem że krowy co dużo muczy mało mleka daje i te osoby będą właśnie czekały by z neta pobrać za free

Wczytywanie...

Poleć forum