1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Początek – Kulisy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Lipiec 6, 2013.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

Podobał wam się film Wiedźmin 3: Dziki Gon – Początek? CD Projekt RED udostępniło na swoim kanale kolejny film przedstawiający kulisy powstawania filmu Początek. Podejścia i profesjonalizmu mógłby się od nich uczyć ludzie zapychający telewizję marnej jakości produkcjami… Niestety filmik dostępny tylko w angielskiej wersji językowej za to z kilkoma polskimi akcentami. Komentujcie i udostępniajcie! Miłego oglądania!

Źródło : Wiedźmin 3: Dziki Gon

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    hahaha...trochę piździ :D

4. MaleK

MaleK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aż mi **** ściska, że nie będzie go na x360 :C

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a mnie nie bo polowa uroku by uszla poprzez ograniczenia sprzetowe, no i jest pretekst do kupna nextgena

6. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    właśnie dla tej gry kupie PS4 :D

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Ze wstydem przyznam się, że nawet nie ukończyłem części pierwszej.
    Porzuciłem ją w ok. 80%. Dwójki nie zacząłem a tu już o trójce głośno, na którą mam smaka.

Trzeba powiększyć stolik, by znalazło się na nim miejsce na NextGena, oj trzeba!

Cieszy mnie to, że jest to Polska gra.
    CDProjekt odwala naprawdę kawał solidnej roboty!

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  9. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem co wy macie z tym wiedzminem. Jedynka była wg mnie kiepska, dwójka średnia a trójka co prawda zapowiada się fajnie ale puki co widzieliśmy tylko grafikę i nic więcej...

10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro nie lubisz takich gier to po co w nie grasz? bo akurat obie czesci Wiedzmina swietnie sie sprzadaly, mialy super recenzje od wielu uznanych czasopism i portali o grach wiec nie tylko "my" cos mamy z tym Wiedzminem... a skoro z nowej czesci rusza cie tylko grafika to raczej fanem tego gatunku nie jestes

11. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może nie powinienem się czepiać, ale aż oczy bolą ;)

12. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem fanem gatunku ale już dawno przestały mnie bawić te kiepskie silniki. Uważam że to co zrobił CDP jest po prostu złe. Mam tu oczywiście na myśli kiepską mechanikę, rozwój postaci i te nieszczęsne loadingi. Sama historia była dobra ale odechciewało się grać jak musiałem oglądać loading 4 razy w ciągu minuty... Jeśli odstawią taki numer na nextgenach to ja sobie odpuszczam tak samo jak to zrobiłem z dragon age 2. Nie napisałem również że w nowej cześci rusza mnie tylko grafika ale na chwilę obecną poza nią nic nie pokazali. Nie wiadomo czy historia będzie dobra i czy sam silnik poza grafiką zaoferuje cokolwiek więcej (interakcja chociażby?). Uważam również że nextgeny to najlepszy moment by popisać się zaawansowanym silnikiem którego w W2 po prostu nie było.

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Poczytaj dokładnie co CD Projekt Red powiedział to się dowiesz o innowacjach, bo nie tylko o grafice mówią. Swoją drogą jak widzisz jesteś w mniejszości Wiedźmin to jedna z lepszych gier w swoim gatunku i to nie w Polsce tylko na skalę światową. Także jeśli w grze nie potrafisz dostrzec wspaniałej opowieści i widzisz same wczytywania (nie wiem skąd miałeś je co 4 minuty ja nawet nie pamiętam gdzie były) to ta gra po prostu nie jest dla ciebie.

14. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie napisalem że co 4 minuty tylko 4 w ciągu jednej. Np w tym miasteczku (flotsam?) gdzie ratujemy Jaskiera i tego drugiego ;P Jak chcemy przejść z jednego końca miasteczka (które swoją drogą jest małe) są 3 loadingi... Padaczka szczególnie jak latamy w te i wewte co przy niektórych questach się zdarzało. Sama historia to też takie 6,5/10. Chyba za dużo rpgów grałem że fabuła nie zrobiła na mnie większego wrażenia.
    O samych innowacjach CDP nie czytałem natomiast odnosiłem się bardziej do tego co widziałem i gra robi wizualne wrażenie. Poza tym gadać sobie mogą więc nie ma co się jarać jakąś marketingową papką bo wiemy że często na obietnicach się kończy...

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jaki to loadning jak trwa on może 5 sekund w wielu grach mamy tego dużo więcej. No i widzisz nie czytasz a gadasz, najpierw poczytaj a później gadaj że nic nie powiedzieli, i akurat to co obiecuje Cd Projekt Red w dużej mierze zawsze się sprawdza, dlatego że jest to stosunkowo nie wielkie biuro (porównując do np: Bethesda czy Dice) i tworzą jeszcze gry z pasji.

1 osoba to lubi.
  16. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dobra teraz ja.
    Zaś bez przesady z tą pasją w CDP, studio jak każde inne :D
    Co do obietnic - prawda. Nie rzucają słów na wiatr. Dobra opinia jest dobra.
    Ja tam loadingów nie pamiętam żeby były uciążliwe, czasami 3-4 sekundowe. Chyba że się ma kompa z drewna, to co innego.
    Fabuła fabułą, może genialna nie jest, ale tu chodzi o to, przynajmniej wg. mnie, że jak się już przeczyta książkę chociaż jedną, to chce się być tym bohaterem i samemu wpłynąć na ten wspaniały świat Sapkowskiego :)

Wczytywanie...

Poleć forum