1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon rozkochał w sobie tłumy. Tytuł najlepiej ocenianą pozycją wśród graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 21, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Produkcja CD Projekt RED została docenione przez ponad 150 redakcji, które uważają Wiedźmin 3: Dziki Gon za Grę Roku. Tytuł polubili również gracze z całego świata i dzięki temu wielka opowieść Geralta jest najlepiej ocenianą pozycją wśród klientów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dosłownie zdetronizował w ubiegłym roku branżę. Gra zebrała 254 tytuły Gry Roku (od dziennikarzy oraz graczy) i bez wątpienia jest to jedna z najbardziej docenionych produkcji w całej historii.

Ciepłych słów pod adresem Geralta nie ukrywają klienci, którzy chętnie oceniają pozycje na różnych serwisach. Według rankingu Metacritic to właśnie dzieło Polaków może pochwalić się najlepszą oceną wśród graczy – tytuł zdetronizował ostatniego wielkiego lidera Portal.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w rankingu trudno znaleźć nowsze produkcje – w najlepszej piętnastce znajduje się tylko jeszcze jedna historia, która zadebiutowała w przeciągu ostatnich miesięcy, a jest nią… Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino. Na liście znajdziecie sporo hitów, jednak w zasadzie wszystkie przygody swoje najlepsze lata mają już dawno za sobą. Jedną z lepiej ocenianych gier ostatnich lat jest trzeci odcinek Life is Strange.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    nic dodać, nic ująć... w końcu ocena klientów końcowych jest obiektywna, zaś masa sama w sobie nieprzekupna, w przeciwieństwie do festiwalów gdzie wręczali tytuły GOTY takim gniotom jak Fallout4, DA INQ, czy AC : Syndicate całkowicie pomijając przy tym naszą rodzimą produkcję.

4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    I nie ma się co dziwić gra jest wspaniala klimat oprawa muzyczna i wiele innych rzeczy w grę warto zagrać nawet jeżeli ktoś nie jest fanem tego gatunku ja nie byłem i zmieniłem zdanie jest coś magicznego w tej grze :)

5. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Gra dopracowania w każdym szczególe, świat na prawdę żyje, do tego miodne dialogi :)

A, jeszcze bardzo ładnie wydana. Jakiś czas temu kupiłem nówkę w Neonecie za 79zł. Aż mi głupio było, że za roczną grę + soundtrack + fajna książeczka + mapa dałem tak mało :)

Wczytywanie...

Poleć forum