1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3. Poziom + rynsztunek względem czasu gry.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Gumis_sx, Styczeń 15, 2016.

1. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Cześć.

Nie miałem innego pomysłu na nazwę tematu.
    Już objaśnia o co mi chodzi.
    Jestem na etapie zbierania kompanów by popłynąć na wyspę po Ciri.
    Na tą chwilę mam 18lvl i kiepski rynsztunek, coś w stylu śmieci ze skrzynek i kontrabandy na morzu + miecz od króla. Zadania jakieś tam poboczne robiłem które były w zasięgu ręki. Kiedy zobaczyłem że dalej nie mogę zrobić questu pijak z oxenfurtu - ma mnie na dwa strzały, wydało mi się że coś jest nie tak.
    Może zdobyć eliksir żeby na nowo rozdać staty? Tylko gdzie go zdobyć. Czy zostaje tylko gra od początku. Proszę o jakieś wskazówki. A może mi się wydaje że to już bliski koniec gry.

Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Koniec gry bliski nie jest ale powinienes byc na tym etapie lepiej wyposazony. Zrób sobie jakiś set wiedzminski, najlepiej (moim zdaniem) wilka. Eliksir oczyszczenia mozna kupic ale nie pamietam gdzie, poszukaj na necie. Polecam zrobic troche zadan pobocznych nim popłyniesz po Ciri

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

4. Gumis_sx

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Mogę prosić o jakąś podpowiedź jak i gdzie zrobić taki set? Jeśli nie to spoko, poszukam w necie.

PS. Lepiej iść w Magię czy walkę mieczem? W razie gdybym zdecydował się na oczyszczenie.

5. Rezerek8

Rezerek8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja polecam wkładać w petardy potem ładny dmg i pozniej petarda dzieli sie na kilka fragmentów

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    trzeba robić wszystkie zadania poboczne i level skoczy. fabuły nie ma co ruszać, poswiecisz teraz z 50h na poboczne i zbieranie rynsztunku

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

7. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Set Wilka jest najslabszy... Ja polecam 50/50 miecz i znaki. Zainwestuj w Quen (oba warianty), drugi wariant aksji... Polecam rozwijac szybkie ataki, bardzo przydatna umiejetnoscia jest mlynek - skrocil mi 90 procent walk w grze. Kluczowe jednak jest zrozumienie unikow i odskokow. Polecalb rynsztunek kota, z racji na szybsza regeneracje wytrzymalosci potrzebnej do rzucania znakow. Wymaga jednak wlasnie dobrych unikow i podniesionej tarczy quen. Jaskolka, dekokt raffarda bialego oraz grom rowniez sa Twoimi przyjaciolmi, podobnie jak oleje. Osobiscie petard uzywalem nie wiele, z racji na swoj build.

Ostatnia edycja: Styczeń 16, 2016
  8. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Julian na jakiej podstawie wnosisz że set wilka jest najsłabszy? Chociażby kot ( który bardzo lubie i w nim śmigam teraz) jest słabszy. Ale w zaleznosci od stylu gry (taki jak opisałeś) może byc lepszym rozwiązaniem.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

9. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Można dokupić umiejętność, która podnosi skutecznośc walki określonym rodzajem rynsztunku. Natomiast 18 poziom na tym etapie to trochę mało, ewidentnie robiłeś mało zadań pobocznych. Ja w tym momencie miałem chyba 40 poziom, ale wsparty dodatkiem Serce z Kamienia.
    Druga sprawa. Teraz już za późno trochę by się zdecydować pomiędzy usprawnieniem walki, znaków, czy petard. To się rozwija i testuje przez całą grę. Owszem, można zrobić reset umiejętności, ale najważniejsze jest testowanie określonego stylu podczas fabuły i wyrobienia sobie własnego zdania. Ja Drogę ku zagładzie ukończyłem spacerkiem inwestując wszystko jedynie w oleje, eliksiry i znak Quen.

10. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Coz ma slabsze statystyki. Moze teraz zmienili, jednakze z dwa-trzy miesiece temu wilk o kilka pkt byl slabszy od Kota Gryfa i Niedziwedzia.

11. MatGlo

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Edit. Post do usunięcia

12. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    ja posiadam 17 poziom w momencie dotarcia na Skellige. Teraz czyszczę Velen z questów pobocznych, które mi zostały a rynsztunek to jakaś znaleziona zbroja i miecze - gram na prawie najwyższym poziomie a jest lajtowo, zadaję dużo damage. Ta zbrojka to jakaś zwyczajnie znaleziona u potwora w pewnym queście, jak dobrze pamiętam - miecz któryś z nich to jakiś elfi - wypadł z zadania z elfami gdzie jeden siedzi na drzewie (z tego co wiem to któryś z poboczniaków)

Jednak teraz zrobię komplet cechu kota, dziś zacznę.

@edit@edit

teoretycznie na poziom 17 masz pierwszego misia - http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-28-wiedzmin-3-rynsztunek-szkoly-niedzwiedzia-mapa

jest znacznie lepszy niż pierwszy kota.. masz staty obydwu.

Niedźwiedź.

• Zbroja (120 pancerza + dodatkowe statystyki obronne + przyrost adrenaliny 10%)
    • Buty (43 + dodatkowe statystyki obronne + przyrost adrenaliny 5%)
    • Rękawice (39 + dodatkowe statystyki obronne + przyrost adrenaliny 5%)
    • Spodnie (43 + dodatkowe statystyki obronne + przyrost adrenaliny 5%)
    • Miecz srebrny (250-280 obrażeń; dodatkowe doświadczenie od zabicia potworów +20%, szansa na rozczłonkowanie +10%, szansa na trafienie krytyczne +5%, przyrost adrenaliny +5%)
    • Miecz stalowy (145-177 obrażeń; dodatkowe doświadczenie za zabicie ludzi i nieludzi +5%, przyrost adrenaliny +5%)
    • Kusza (nie można jej ulepszać, dostępna od poziomu 29)
    Kot.

• Zbroja (105 pancerza + dodatkowe statystyki obronne + siła ataku 5%)
    • Buty (37 + dodatkowe statystyki obronne + siła ataku 5%)
    • Rękawice (33 + dodatkowe statystyki obronne + siła ataku 5%)
    • Spodnie (37 + dodatkowe statystyki obronne + siła ataku 5%)
    • Miecz srebrny (216 - 240 obrażeń; znak Aard +12%, dodatkowe doświadczenie od zabicia potworów +20%, szansa na wywołanie krwawienia +5%)
    • Miecz stalowy (138 - 153 obrażeń; dodatkowe doświadczenie za zabicie ludzi i nieludzi +5%, szansa na wywołanie krwawienia +5%)
    • Kusza (aby używać, wymagany poziom 29! - nie ma ulepszeń kuszy)
    Kot jest na poziom 14, a miś na 17 - więc idealnie, potem sobie upgrade'uj do ulepszonych.

Tak teraz patrzę, to to co mam znaleźne jest minimalnie słabsze od pierwszego misia - mam zbroje 91 a miś ma 120 przykładowo, więc niewiele lepsza.. tak samo z mieczami.

Jest to pancerz redańskich halabardników, miecz stalowy brygady YRIHEDO oraz srebrny Lazurowy Gniew. Pamiętajmy, że są to rzeczy wydropione z czegokolwiek, a nie zdobyte - więc widać tutaj, jaki jest system rynsztunku w Wieśku 3. Znalezione potrafi być niewiele słabsze od rekomendowanego rynsztunku na ten level. (w tym przypadku na 17, miś)

13. Gumis_sx

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Cześć,

Może nie do końca pytanie w temacie, ale spotkałem się z dziwnym moim zdaniem bugiem.
    W zadaniu "pomóż keirze uporać się z jej sprawami" znacznik jest umieszczony na wiedźmie, ale nie ma opcji w dialogach która mogłaby popchnąć fabułę dalej. Tylko w kółko "po co ci ten kaganek".

Jest to misja w trakcie zbierania ekipy na skelige.
    Dzięki za wszelkie sugestie, jeśli ktoś coś pamięta.
    W necie znalazłem kilka osób które miały podobny problem, ale rozwiązania brak.

Wczytywanie...

Poleć forum