1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 - problem z zapisywaniem i wczytywaniem stanu gry.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez majowy86, Maj 27, 2015.

1. majowy86

majowy86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam W3 na płycie. Czasem zdarza się, że nie można zapisać stanu gry jak i również nie można wczytać gry. Konsolę mam ustawioną na Instant On. Problem pojawia się, gdy wyłącza się konsolę padem będąc jeszcze w grze. Czy ktoś ma jeszcze ten problem? Czy jedyne lekarstwo to zamknięcie gry i wyłączenie potem konsoli przyciskiem na samej konsoli?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    798
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz opisany ten problem już na forum, dotyczy on tylko xboxa i własnie przechodzenia w stan uśpienia, zaraz wyjdzie pach naprawiający lecz lepiej wyłączaj grę zanim uśpisz xboxa.

4. majowy86

majowy86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To miałem dziś pecha. Pograłem około 3 godziny i nie mogłem zapisać stanu gry. Dzięki za info.

5. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Pozwolicie, że podepnę się pod ten zakurzony temat. Otóż wczoraj ściągnąłem Dziki Gon przez konto znajomego i grałem sobie jakieś 7-8 godzin, co jakiś czas zapisując stan gry. Dzisiaj loguję się, żeby brnąć w to dalej i okazuje się, że nie ma żadnego postępu. Osiągnięcia zostały, jakieś miejsce w grze mój profil też zajmuje, więc nie wiem czy da się to jakoś odzyskać. Żeby było śmieszniej, mojego profilu też nie było, musiałem znowu dodać konto. Konsolę mam od kilku dni i nie bardzo jeszcze się z nią obyłem. Kończąc grę po prostu wyłączyłem ją przyciskiem, ale nie wydaje mi się żeby przez to przeszła w stan czuwania. Trochę pomigała dioda ze znaczkiem i po jakimś czasie xbox się wyłączył. Konsola to XBox One S

Wczytywanie...

Poleć forum