1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Wiedźmin 3 profil (kupiony w sklepie xbox) lub propozycja wymiany na grę, która jeszcze nie wyszła

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez edi, Lipiec 1, 2015.

1. edi

edi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wymienię na nowego Batmana.
    Konto z Wiedźminem jest moje, założone przeze mnie i gra kupiona ze sklepu xbox.

Mam tez propozycję dla kogoś kto planuje jakiś zakup w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a chciałby w wiedźmina zagrać już teraz. Mogę udostępnić grę już teraz, a po zakupie przez tego kogoś gry w przyszłości - on udostępni swoją grę mnie. Interesują mnie niektóre tytuły. Nie wiem jeszcze jak to rozwiązać, abym i ja był zabezpieczony (bo może okazać się, że ta osoba wiedźmina przejdzie, a za kilka miesięcy albo nic nie kupi, albo mi nie udostępni w ramach wymiany). Jeżeli ktoś ma jakąś propozycję jak to zorganizować i się odpowiednio dogadać, to zapraszam do kontaktu.
    Oferta jest skierowana do kogoś kto w ciągu najbliższych kilku miesięcy chce zakupić grę, która i mnie interesuje.

Jeśli chodzi o wymianę, z obecnych gier interesuje mnie tylko Batman - wszystko co chciałem, to już ograłem.

Wczytywanie...

Poleć forum