1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3- Rynsztunek Wilka

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Sargon80, Kwiecień 4, 2016.

1. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problem dotyczy rynsztunku wilka, czytałem trochę na necie i u wielu osób coś takiego występowało.
    Mianowicie problem jest w Kaer Morhen, w wieży sygnałowej. W skrzyniach nie ma żadnego schematu, jedna skrzynia, ta co wygląda na taką metalową, po prawej stronie, jak wejdzie się po drabinie na to drewniane rusztowanie nie jest w ogóle podświetlona. Mapy kupiłem w Novigradzie u tego elfa- kowala. W menu można wybrać to zadanie, na mapie również jest znacznik, a w skrzyniach żadnych schematów nie ma. Wyczytałem na necie, że tam powinny być również jakieś kryształy, ale u mnie ich nie ma. Przy szukaniu innych rynsztunków, medalion zawsze zadrżał i gdzieś w pobliżu był czerwony symbol na skale, ścianie, czy w podobnym miejscu. Przy poszukiwaniu rynsztunku szkoły wilka, nic takiego nie ma. Odinstalowałem dodatek, zainstalowałem na nowo i teraz nawet tych map nie ma u tego kowala do kupienia, a mimo to zadanie mogę uaktywnić, są znaczniki na mapie.
    Ktoś się spotkał z takim problemem? Ktoś wie jak to rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arcadiush

Arcadiush Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Mam ten sam problem, jest zaznaczony na żółto obszar poszukiwań ale nic się nie dzieje, nie podświetlają mi się przy wiedźmińskich zmysłach te pnącza na ścianie.

4. Sargon80

Sargon80 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dwa miesiące czekałem na rozwiązanie mojego problemu. I problem się rozwiązał, najwyraźniej był to błąd w grze. Ostatnia aktualizacja gry naprawiła błąd, pnącza się podświetlają, tak samo jak kryształy, ta metalowa skrzynia dała się otworzyć i były tam potrzebne zapiski by kontynuować poszukiwania.

Wczytywanie...

Poleć forum