1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 uderza znienacka z nowymi informacjami o rozgrywce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na portalu PC Gamer pojawiło się sporo informacji o Wiedźmin 3: Dziki Gon, które zainteresują każdego, kto czeka na tę produkcję z wywieszonym jęzorem. CD Projekt RED nie ustaje w ciągłym ulepszaniu gry, która tym razem pojawi się również na konsolach nowej generacji.

Oto najważniejsze informacje, które świetnie podsumowują nowości:

• Główna ścieżka fabularna wymaga poświęcenia 50 godzin z życia gracza, drugie tyle przeznaczymy na wykonanie zadań pobocznych.
    • Za zadania odpowiada zespół 14 ludzi - przy pierwszym Wiedźminie były 4 takie osoby, a przy drugim zatrudniono 6 quest designerów.
    • Celem jest zredukowanie zadań typu idź, weź i przynieś lub takich, które robią się powtarzalne.
    • Inspiracją dla stworzenia wyglądu i rozmachu świata była seria Gothic.
    • Zadania ze zleceniami na poszczególne potwory będą rozsiane po całej mapie - jako wiedźmin, Twoim źródłem utrzymania jest polowanie na maszkary.
    • Potwory inspirowano na Castlevanii - firma chciała odejść od tradycyjnych projektów w stylu upodobnienia bestii do zombie lub obcych.
    • Zadania rozdzierające ścieżkę fabularną będą miały niejednoznaczne opcje do wyboru. Nie jest powiedziane, że jedna ścieżka jest dobra a druga zła, więc konsekwencje możemy poznać sporo później.
    • W grze przewidziano 36 zakończeń o różnych długościach. Dla przykładu jednym z nich może być śmierć mieszkańców osady.
    • Kolejnym celem jest przystosowanie uniwersum na przyjście nowych graczy, którzy o wiedźminie Geralcie nie wiedzą nic.
    • Studio mocno się rozrosło od poprzedniego projektu. Obecnie nad grą dłubie spory zespół, który w 20% składa się z obcokrajowców.
    • Najważniejszym celem jest stworzenie gry dla dorosłego gracza - nie ma tutaj miejsca na kompromisy lub ugrzecznianie

Jeśli myśleliście, że firma nie wyciągnie wniosków z nawet najmniejszej krytyki drugiej odsłony Wiedźmina, to jesteście w błędzie. Osobiście mocno mnie denerwowały wszelkie zadania na zasadzie "idź daleko, zerwij ziele i przynieś", więc cieszy mnie, że CDP Red stara się ograniczać tego typu zlecenia.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin

Chryste Panie ile O.O​

4. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Nic tylko czekać i trzymać kciuki by nie okazało się na końcu, że góra urodziła mysz

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

5. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Na obecną generację też będzie Wiedźmek 3 ? Bo już nie wiem.

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Zależy co uznasz za obecną generację. Na Wii U nie będzie. Tylko PC, XO i PS4.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum