1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 wczytywanie

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez trolek24, Czerwiec 30, 2016.

1. trolek24

trolek24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam taki problem, wczoraj kupiłem sobie wiedźmina 3 i zainstalowałem będąc w offline a dziś postanowiłem pobrać 18GB aktualizacji i do tej pory mam 80%, podczas gdy gra mi się aktualizuje to moge grać normalnie za jednym wyjątkiem kiedy mam dialogi to wtedy obraz sie rozmazuje a w dolnym prawym rogu pisze "wczytywanie" i mam takie pytanie do was czy jest to wina tego ze aktualizacja jest pobierana i dysk sobie nie radzi z przetwarzaniem czy problem leży gdzieś indziej?
    Oraz czy jest możliwość usunięcia samej zawartości płytki bez tych aktualizacji tak aby potem podczas ponownej instalacji ich nie pobierać od nowa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Usuwać można tylko całość.

4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Poczekaj spokojnie do końca aktualizacji :)

Wczytywanie...

Poleć forum