1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 Xbox One Czy da się sprzedać konto z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubaDudus, Lipiec 28, 2015.

1. KubaDudus

KubaDudus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Kupiłem zdrapkę wiedzmin 3 zainstalowałem na swojej konsoli jednak gra nie jest dla mnie ..
    Mam do was pytanko czy jest możliwość sprzedaży konta na którym została zakupiona gra tak aby ktoś mógł sobie pobrać tą gre żeby mu działała ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprzedajesz wówczas swoje konto na którym wpisales kod.

4. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Sprzedaż swoje konto i wszystko co na nim masz. Wszystko co kupiłeś w sklepie na xboxsie to będzie mógł to pobrać też. Przed sprzedażą usuń znajomych jeśli masz z czymś konto połączone to lepiej też i jeśli masz hasło takie same jak gdzieś indziej to lepiej zmień na inne ;) Oczywiście jest taka możliwość sam jedno sprzedałem bez problemów na allegro ;)

5. KubaDudus

KubaDudus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za odpowiedzi :) w sumie na nim mam tylko osiągniecia z x360 a na one mam inne więc nie ma problemu dzięki wielkie jeszcze raz :)

Wczytywanie...

Poleć forum