1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3: Zapowiedź 5 lutego?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Styczeń 11, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Teaser Cyberpunka 2077 obejrzany? Zgodnie z tradycją CD Projekt RED umieścił w nim pewien tajny przekaz, który zdaje się suegrować, że 5 lutego poznamy kolejną grę studia. I że będzie to Wiedźmin 3.

Mieliście już wystarczająco dużo czasu, by samemu komunikat ów wyłapać i przeanalizować, więc jeśli go teraz opublikujemy, chyba nikomu już nie zepsujemy zabawy, prawda? We wczorajszym trailerze gry Cyberpunk 2077, w okolicach 2:14, pojawia się plansza, która głosi:

Co z niego wynika? Kilka rzeczy. Przede wszystkim zwiastun Cyberpunka należy traktować jako zajawkę, teaser, prawdziwy trailer zostanie opublikowany w przyszłości. Po drugie premiera gry jest bardzo odległa i CD Projekt RED celuje z nią na rok 2015 (będziemy jeszcze wtedy żyli?). Po trzecie mamy tu zachętę do zgłaszania swojej kandydatury do zespołu pracującego nad grą - proces rekrutacji cały czas trwa. Po czwarte mamy wiadomość, że wkrótce studio pokaże swój inny projekt, dużo bliższy ukończenia. Wszystko ma się wyjaśnić 5 lutego, ale nie będzie to wielka niespodzianka - czytamy bowiem, że "najpewniej jesteście w stanie sami odgadnąć co to za gra :)". Tu chyba wątpliwości nie ma, prawda? Wiedźmin 3!

Via: Cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Już się doczekać nie mogę, mam dwa lata aby wiedzmińa 2 przejść :D bo 1 mam na pc.

4. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    Juz nie moge sie doczekac :D

5. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Super , na to właśnie czekałem :)

6. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Super, mam nadzieje, że będzie na obecnych konsolach a nie dopiero na nowych :D

7. air_waves

air_waves Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdwin
    Jeżeli dożyjemy ... To zagramy Geraltem w 3 odsłonie gry ! Kozak ! :)

8. cudny

cudny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CK
    dla mnie może być na obecnej konsoli i tej wyczekiwanej :>ale dwa lata sporo czasu/

Wczytywanie...

Poleć forum