1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 zbliża się wielkimi krokami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Styczeń 15, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    5 lutego CD Projekt RED ma zaprezentować grę, nad którą prace „są znacznie bliżej końca” niż w przypadku Cyberpunk 2077. Patrząc na portfolio firmy, w zasadzie pewne jest, że chodzi o Wiedźmina. Zwłaszcza, że opublikowany dziś obrazek raczej nie pozostawia wątpliwości.

Nieco bardziej tajemniczy jest podpis pod samą grafiką. Minęło trochę czasu odkąd pojawiły się nowe informacje o REDkicie. Śpieszymy więc donieść, że beta trwa nadal, a jej uczestnicy codziennie podsyłają nam nowe próbki swojej niesamowicie imponującej pracy. Mimo, że chcielibyśmy dzielić się nimi z Wami na bieżąco, to aby podziwiać rezultaty ich wysiłków, przyjdzie Wam jeszcze trochę poczekać. […] Na koniec informacja dla wszystkich zastanawiających się nad pochodzeniem przedmiotu w obrazku znajdującym się nad tekstem – tak więc, nie zdradzimy Wam, co to jest, ale liczymy na Waszą wyobraźnię — czytamy.
    To, że będzie to Wiedźmin 3, jest niemal oczywiste. Sami twórcy kilka dni temu stwierdzili: „Będzie to gra z emocjonującą fabułą, toczącą się we w pełni otwartym świecie. Prawdopodobnie domyślacie się, o jaki tytuł nam chodzi”.

Na koniec coś z zupełnie innej beczki — interesują Was kulisy powstania rewelacyjnego zwiastuna Cyberpunk 2077? Pełny opis wraz z galerią znajdziecie na stronie, którą zdecydowanie warto odwiedzić

żródło: Wiedźmin 3 zbliża się wielkimi krokami | Gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmmm.... ten tajemniczy przedmiot to napewno nie jest srebrny wiedźmiński miecz ;D na forum thewitcher.com są spekulacje odnoszące się do ekranizacji przygód geralta, albo do jakiegoś wiedźmińskiego easter egga w cyberpunk 2077.
    Ale jeśli jednak będzie to gra, to mam nadzieję że wiedźmin 3 to będzie kompromis między 1 a 2 czyli długa gra,wciągająca fabuła,system walki z 2giej części i super grafika.
    a co do drugiego zdjęcia : Aaale lalka;D

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A nie uważacie, że może to być spore DLC do Wiedźmina 2? Jakaś nowa kampania, nowy akt? CDPR tak się chwalił, że DLC będą darmowe (no i są) ale dali ich kilka na premierę i to wszystko... Poza tym widzę jedną sprzeczność. Niedawno ktoś z cdp.pl udzielał wywiadu i mówił, że nie ma szans na otwarty świat w Wiedźminie (następnym) ponieważ koncepcja aktów jaka dotychczas istniała odpowiadała ich wizji. A jak wiadomo notka z trailera Cyberpunk mówi o RPG z otwartym światem.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Będzie trójka jak nic. Ta ukryta wiadomość w trailerze Cyberpunku mówi wszystko ;D

6. hans9123

hans9123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta pani to Kasia Danysz obczajcie w google :D jak dla mnie rakieta chciałbym taką żonę :D Nie mogę się już doczekać cyberpunka 2077 i wieska 3

7. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
  8. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co by to nie było, możemy być pewni że dostaniemy dobre RPG od ekipy CDP :D

9. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Wiedźmin 3 zbliża się wielkimi krokami

Pożyjemy, zobaczymy... Jeszcze mamy czasu :D

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

10. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To bardzo dobra informacja, dwójkę przeszedłem dwa razy.

11. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Mi nie udało się jeszcze ukończyć części pierwszej, a tu już mówią o trójce.
    Naprawdę dobra wiadomość. Tym tytułem polacy pokazują, że jako gracze, mamy powody do dumy. ; )

Ciekaw jestem czy gra pojawi się na X360 / PS3, czy tylko na PC + NextGeny.

12. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam nadzieję, że tak. Mają już opracowany knowhow na 360-kę, więc stworzenie następnej gry będzie łatwiejsze no i jest dużo graczy.

Wczytywanie...

Poleć forum