1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedźmin 3 - zwiastun Zabijając potwory

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez kuleczka91, Maj 11, 2016.

1. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam pytanie dla tych, którzy już dawno ograli Wiedźmina 3, czy wy trafiliście w grze gdziekolwiek na tą scenę, która jest na tym zwiastunie? Bo powiem szczerze dużo człowiek zaliczył misji w grze, fabułę także przeszedł, a jednak nie trafiłam na to i się tak zastanawiam czy mam to gdzieś w misjach pobocznych, których jeszcze nie ruszyłam, czy po prostu tego nie ma :p Bardziej pytam z ciekawości ;-)

Ostatnia edycja: Maj 11, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Obstawiałbym drzewo wisielców w Velen - tam zaczyna się Akt 1, po zakończeniu prologu w Białym Sadzie i Wyzimie.

Później pod tym samym drzewem jest misja z Vernonem Rochem.

EDIT : Właśnie doczytałem, że chodziło ci o scenę, a nie scenerię :D
    Sceny nie spotkałem, ale obstawiałbym, że mogłaby się ona rozgrywać się właśnie tam :)

kuleczka91 lubi to.
  4. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takiej misji w Wiedźminie 3 nie ma. Ogrywam całość trzeci raz i z tego co wiem, wykonałem wszystkie możliwe zadania poboczne. Na nic takiego nie trafiłem. Zakładam, że akcja tej sceny dzieje się jeszcze przed akcją z gry, podobnie jak w przypadku trailera z wampirzycą i samego intro, gdzie Geralt i Vesemir podążają za Jenefer.

kuleczka91 lubi to.
  5. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, ta scena ze zwiastuna jest kontynuowana z początkiem gry, kiedy Geralt siedzi pod drzewem z Vesemirem.

Wczytywanie...

Poleć forum