Wiedźmin 3

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam problem z questem brudna forsa, przeszukałem skrzynię, pojawiła się informacja przeczytaj posiadane zapiski, ale nigdzie ich znaleźć nie mogę, help
Jest to bug. Również miałem problem z tym zadaniem, a mianowicie nie mogłem go ukończyć mimo, że przeszukałem skrzynie. Jedynym rozwiązaniem było zaczęcie gry od nowa <- ja tak zrobiłem.

-----------------


Poradził ktoś sobie z nieznikającym znakiem zapytania, pomimo odwiedzonego miejsca?
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest to bug. Również miałem problem z tym zadaniem, a mianowicie nie mogłem go ukończyć mimo, że przeszukałem skrzynie. Jedynym rozwiązaniem było zaczęcie gry od nowa <- ja tak zrobiłem.
Ja wogóle nie miałem tego questa, pomimo, że odwiedziłem wszystkie lokacje w białym sadzie i przeszukałem wszystkie skrzynie, ciała i worki :)
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Postanowiłem napisać tutaj ponieważ nie mogę znależć interesujacego nmie tematu odnośnie pomocy w Wiedzminie3.
Problem tkwi w zleceniu : "Tajemnicze ślady". Spenetrowałem jaskinie znalazłem martwego biesa i mam stworzyć przynete na czart wyjca. Skladniki to łajno. Zebrałem całe te gówno i nie mogę rozlać tego wabika, jakieś pomysły? Wyświetliły mi się te cztery punkty gdzie należy je rozlać ale widocznie czgoś brakuje.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Postanowiłem napisać tutaj ponieważ nie mogę znależć interesujacego nmie tematu odnośnie pomocy w Wiedzminie3.
Problem tkwi w zleceniu : "Tajemnicze ślady". Spenetrowałem jaskinie znalazłem martwego biesa i mam stworzyć przynete na czart wyjca. Skladniki to łajno. Zebrałem całe te gówno i nie mogę rozlać tego wabika, jakieś pomysły? Wyświetliły mi się te cztery punkty gdzie należy je rozlać ale widocznie czgoś brakuje.
Jeżeli dobrze pamiętam, to trzeba jej użyć z menu szybkiego dostępu. Umieść przynętę przy pasie i użyj menu szybkiego dostępu do użycia (tak jak wybiera się znaki, petardy i kuszę) a następnie użyj tak jak byś używał kuszy.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Postanowiłem napisać tutaj ponieważ nie mogę znależć interesujacego nmie tematu odnośnie pomocy w Wiedzminie3.
Problem tkwi w zleceniu : "Tajemnicze ślady". Spenetrowałem jaskinie znalazłem martwego biesa i mam stworzyć przynete na czart wyjca. Skladniki to łajno. Zebrałem całe te gówno i nie mogę rozlać tego wabika, jakieś pomysły? Wyświetliły mi się te cztery punkty gdzie należy je rozlać ale widocznie czgoś brakuje.
Jak masz to łajno wchodzisz w "Alchemia" i masz kategorie "Zadania" tam masz "Przynęta na czarta". Tworzysz ją. Po tym wchodzisz w ekwipunek i wybierasz kategorie "Przedmioty fabularne" masz tam tą przynętę jako przedmiot i musisz umieścić w odpowiednim miejscu. To taki przedmiot jak kusza, oko i tak dalej (do użytku). Jak umieścisz w odpowiednim miejscu to wybierasz ją (tak jak kusze/pochodnie) i klikasz wtedy Geralt to rozleje i tyle.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
ok sprawdzę i dam znać dzięki wielkie za pomoc.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ruszył ktoś grę na najwyższym poziomie trudności? Właśnie się mierzę z tym wyzwaniem, ale od razu musze przybić piątkę z Tołstojem. Droga przez mękę. Istna. Gra na "normalu" to jak spacerek po parku w porównaniu z tym co teraz przeżywam. W sumie jest to coś jak symulator bycia Wiedżminem. Każda, każdunia walka musi być zaplanowana. Kiedy grałem pierwszy raz, będąc na 20 poziomie pokonałem potwora, który miał 66. Teraz mam problem z najzwyklejszymi utopcami. Pomaga znajomość gry, jej mechaniki, tajników, fabuły, mogę antycypować pewne wydarzenia. Podstawą jest szybko zdobywać punkty, czyli źródła mocy, później najłatwiejsze zadania, czyli wyścigi i walka na pięści, kolejno pilnować poziomu zadań i nie rwać się z motyką na słońce. Kolejna sprawa to szybko zdobyć oleje. Niestety, o ile na normalnym poziomie można żonglować znakami, o tyle tutaj tylko Quen (tarcza ochronna). Aha, no i trzeba szukać alternatywnych rozwiązań niektórych walk. Np. jestem po zadaniu z Porońcem. Nie miałem szans w walce z nim. Co jakiś czas odnawiał energię życiową. Nie wiem czy to jakiś błąd, ale nie szło go pokonać. Spróbowałem więc zmienić go w Kłobuka i po ciężkiej przeprawie z Upiorami, w końcu udało się.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Kiedy grałem pierwszy raz, będąc na 20 poziomie pokonałem potwora, który miał 66" - Który potwór miał 66 lvl? :O

Ja podchodziłem do trudnego, ale postanowiłem, że wstrzymam się z przejściem ponownym gry jeszcze trochę, aż może będzie jeszcze trudniejszy ;)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
na obrzeżach map czasem napotkasz stwory o niewiarygodnym poziomie. Mam to nagrane, niedługo udostępnię.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Archegryf był najsilniejszy miał chyba 48 lvl :p.
 

Spider SSJ2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam taki problem/pytanie.
Posiadam konto z wiedźminem 3, ale gram na swoim koncie. Chciałem kupić Serca z kamienia i zastanawiam się na jakim koncie dokonać zakupu. Jeśli zakupie na koncie z Wiedźminem dodatek będzie działal na moim profilu? Możliwe że konto z wiedźminem kiedyś pójdzie w świat, z DLC napewno za lepszą cenę. Co o tym myślicie?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli zamierzasz sprzedać konto z wieskiem kiedys tam do dla kup na to konto bo jak kupisz na swoje to będzie przydzielone tylko do twojego
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

Arcadiush

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie, podłączę się do istniejącego już tematu o Wieśku. Skończyłem sobie na spokojnie Dziki Gon i się teraz zastanawiam, czy Serca z Kamienia lepiej pobrać i grać kontunuując obecną, ukończoną fabularnie grę, czy może lepiej zakupić Serca z Kamienia i uruchomić sobie Nową Grę Plus, na przykład na poziomie wyżej? Z punktu widzenia achievementów rozsądniejsza wydaje się opcja nr 2, jak myślicie?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Grać dalej

Wysłane z mojego Honor 7.
 

Do góry Bottom