1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedzmin : Powrot Białego Wilka - prace wstrzymane!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez bebol2, Kwiecień 30, 2009.

1. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema! Nie wiem czy slyszeliscie o tym ale od kilku dni pojawialy sie plotki na roznych portalach internetowych dot. gier na temat wstrzymania prac nad projektem CD Projekt RED - Wiedzmin Powrot Białego Wilka... Mnie osobiscie ta wiesc zesmucila, gdyz ten projekt byl w tym roku najwazniejszym jesli chodzi o premiery gier!
    Dokladniej o tym poczytac mozecie na stronce:
    Wiedźmin: Powrt Białego Wilka skasowany? [Uaktualniono]. Benchmark.pl
    i wywiad z Michałem Kicińskim szefem CD Projektu :
    Ekskluzywny wywiad z Michałem Kicińskim

co wy o tym sadzicie... i czy tez wiazaliscie z tym tytulem jakies nadzieje?
    Jak myslicie czy wznowia prace nad ta gra?
    Pozdrawiam... i wypowiadajcie sie! :DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. SnoopX360

SnoopX360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mam nadzieję że to tylko plotki... pożyjemy zobaczymy

4. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oby to byl tylko rodzaj reklamy. Od dawna czekam na konsolowego wiedzmina. Jezeli nie wyjdzie w ogole to sie zawiode niesamowicie

5. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeczytajcie sobie wywiad caly... tam jest napisane tez o stanowisku Wide Screen Games (francuska firma pracujaca nad wiedzminem) wiec to ze sa wstrzymane prace to nie plotki... jedynie moga robic szum wokol tej gry zeby wszyscy znowu sie "podniecili" ze jednak wyjdzie planowo! :D

6. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    Można założyć temat jako ciekawostkę :p,ale nie jest to jakiś wielki tytuł ,aby co dziennie ktoś zakładał nowy temat .
    Polska produkcja i dlatego myślę ,że patriotyzm przysłania niektórym oczy.
    Zrezygnowano z dalszej produkcji ,bo ktoś w końcu policzył ,ile tak naprawde sprzedano Wiedźmina na PC ,może sieli propagandę ?

7. siwy

siwy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurde cały czas czekam na tą grę a tutaj taka wiadomość ;( mam nadzieję, że dalej będą pracować bo już nie moge się doczekać:D

8. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    [*] Szybko Geralta nie zobaczymy... Ciekaw jestem co z "They". Ma ponoć mieć nową nazwę, gra ma wyjść pod koniec wakacji, zapewne przełożą premiere....
    Krótkie info o theyu:

Ok, rozumiem, że o Wiedźmina 2 nie ma co się pytać, a możesz nam powiedzieć, co się dzieje z They?
    Jasne, choć znów bez szczególnego wchodzenia w szczegóły.
    Zaraz po włączeniu Metro do grupy CDP przysiedliśmy wspólnie nad designem gry i został on bardzo mocno zmieniony. Na tyle mocno, że uznaliśmy, że należy zmienić nazwę gry. They, więc na pewno nie będzie They'em, choć nowej nazwy nie mogę ujawnić. Zmiany w grze były bardzo znaczące, wręcz fundamentalne. Wynikały też z naszych doświadczeń zebranych przy produkcji Wiedźmina. Projekt Metro oczywiście pozostaje FPSem, jednak takim w którym fabuła ma pierwszorzędne znacznie. Gier FPS z rozbudowaną i wciągającą fabułą jest naprawdę niewiele, a gdy się ukazują są bardzo doceniane przez graczy (np. seria Half-Life, czy ostatnio Bioshock). Korzystając z naszych doświadczeń z Wiedźmina zwróciliśmy się do znanego polskiego pisarza sci-fi (znów nie mogę ujawnić szczegółów) o pomoc w stworzeniu wciągającej fabuły. Fabuły, która była by zarówno wiarygodna jak i zmuszała do myślenia, była głębsza, od tego co zazwyczaj widzimy w grach akcji. Znam jej wstępną wersję i myślę, że będzie się graczom bardzo podobać, no i będzie też jakościowo lepsza od tego co znamy z większości gier. Pomoc profesjonalnego pisarza jest nie do przeceniania i myślę, że będziemy ten kierunek kontynuować w przyszłości. Jako, że prace idą pełną parą i data premiery się zbliża nieuchronnie, więcej szczegółów pojawi się już wkrótce

Polygamia.pl - Dziennik Gracza

9. bebol2

bebol2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dalem link do tego wywiadu

10. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Strzaszna kiszka z tym wiedźminem. Bardzo chialem sobie pograc w wiedzminka na X'a , a zwlaszcza z takim systemem walki :) PCtowa wersja byla cacna :) a co dopiero na X'a ...

11. eska

eska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów
    jejku. Oby byl :( bo chcialem sobie pograc ;P na PC juz gralem ale chce zobaczyc jak na padzie sie gra w Bialego Wilka ;)

12. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    No niestety, kłótnia twórców konsolowego wiedzmina z cdprojekt o kase ;p. Narazie prace wstrzymane ale nie zaniechane. Projekt jest, moze dojdą do porozumienia i skończa go a my pogramy :D. 3mam kciuki

Wczytywanie...

Poleć forum