1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiedzmin

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez -zilian-, Grudzień 2, 2008.

1. -zilian-

-zilian- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    No i stało się CD Projekt potwierdził 1 Grudnia że Wiedźmin wyjdzie na konsole :) Z resztą sami przeczytajcie tę wspaniałą nowinę :DD http://gry.onet.pl/1872159,,wiadomosc.html Fajnie będzie pograć w Witchera na konsoli bo jakoś nie przypadł mi do gustu na PC :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrAss

MrAss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;D będzie i to już nie długo ;D

WTF. Dziś jest 2 grudnia...

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    2009 :d ...

5. MrAss

MrAss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja juz się cieszyłem... do 2009r to kupie nowy komputer i przejde Wieśka na pc

6. -zilian-

-zilian- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogów
    Ja grałem na PC ale mówię jakoś mi nieprzypadła do gustu. Najbardziej mnie irytowało długie ładowanie sie lokacji które baaaaaaaardzo wytrącało z rytmu gry bo np: żeby wejść do jakiegoś małego domku musiałem czekać nawet 5 min:( Mam nadzieje że na konsoli będzie ładnie śmigać :D

7. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mnie na PC irytowało sterowanie w tej gierce. Jakaś ta postać taka mułowata była i nie waliła wroga mieczem w łeb przy każdym klinknięciu myszką tak jak w Diablo. Jak na Xie każde naciśnięcie RT zaowocuje ciosem to gra będzie super.

8. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
  9. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szlag mnie trafiał na pc jak sie ladowalo nie wiadomo ile po wejsciu do jakiegos domu albo po wejsciu na bagna a wogole to do gier trzeba na pc coraz to lepszych kart graficznych itd a na xie nie...

10. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Bo XBOX Jest Najlepszy :D

Zobaczymy co to będzie z tego wiedzmina :)

11. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    Dzieki za linka, fajne wywiady, duzo informacji o nowej wersji Wiedzmina. Co do predkosci wczytywania map w wersji pc to duzo zalezalo od ramu, przy 2gb nie widzialem spowolnien, a przy 4-6 smiga momentalnie. Sluchajac tych wszystkich nowosci to szykuje sie nam Wiedzmin 1.5 :) Juz sie nie moge doczekac :D Ciekawe czy znowu posypia sie nominacje za najlepsze rpg roku, tyle ze tym razem w kategorii konsolowej.

Wczytywanie...

Poleć forum