1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Większ ilość pamięci w X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Diter, Marzec 11, 2009.

1. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam pytanie. Znalazłem info. na temat większych dysków twardych, oraz kart pamięci. Dokładnie tu Xbox360 SKU rumours - Pro and Arcade to see upgrades as well | VG Chartz.com - Video Game Sales Charts, News, Reviews, Cheats, Forums - Nintendo, Sony, Microsoft, Wii, PS3, Xbox360, DS, PSP, PC Słyszeliście o tym ? To jakaś wypowiedź M$ czy kolejna plotka ? I jeszcze wersja Slim. Kiedy ma wyjść. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wg mnie ploty ale jakis sens to ma zawsze lepijej jak jest czegos wiecej niz mniej,

4. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponieważ zastanawiam się czy kupić X360 teraz ( kwiecień-maj) czy poczekać na większy dysk lub slim.

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wtedy koszt najslabszej wersji bedzie wynosil tyle co teraz jasper elite;] pozatym to odlegla przyszlsoc i qpuj x360 teraz niemarnuj czasu...bo potem bedziesz jeczal 'kupowac slima czy czekac na nastepna wersje?'

6. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki miedzianek, już prawie kupiony, tylko brak kasy :rolleyes:

7. Pan Gąbka

Pan Gąbka Guest

Jak mozna kupic prawie konsole nie majac kasy? Kupiles na allegro i nie zamierzasz zaplacic czy jak?

8. Diter

Diter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Źle mnie zrozumiałeś. Znalazłem sklep gdzie go kupie, teraz muszę dozbierać kasę. :)

Wczytywanie...

Poleć forum