1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Większa swoboda gracza w Mass Effect 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Don Joinciano, Sierpień 15, 2011.

1. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mi się podoba, a nuż zrobią modyfikację broni jak w Call of Duty. Cieszy mnie fakt, że dostaniemy większy rozwój postaci, niż 4 podstawowe umiejętności danej postaci w 'dwójce'.
    źrodło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=61334

@DOWN
    Razi w oczy, gdy ktoś wypowiada się o czymś, o czym nie ma zielonego pojęcia. :)
    http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=37769

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Minie też się podoba, ale ''nóż'' nie ''nuż'' bo razi w oczy

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No to może coś zrobią dobrego odkąd skaszanili dwójkę i miała za mało "rpg'a" w "rpg'u". Dwójka miała za dużo strzelania i elementów akcji.

5. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    czekam na te gre i czekam i oby ten klimat dalej pozostal ;)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Co nie zmienia faktu, że i tak jest jedną z najlepszych gier na konsole.

7. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepszych? Chyba żartujesz. Mass Effect od pierwszej części odznacza się znaczną każualizacją, uproszczeniem i liniowością - chyba dla konsolowców. Jeżeli nie widziałeś dobrego, prawdziwego rpg, to włącz - Neverwinter Nights, a jeżeli mówimy że ogólnie jest najlepszą z gier - to na pytanie - "Jaka jest najlepsza gra na konsole?" odpowiadam Grand Theft Auto IV ew. Red Dead Redemption. Mass Effect butki im liże.

8. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Dodadzą większe drzewka tylko żeby nie przesadzili. I jak dodadzą znów drzewka odpowiadające bronią to nie wytrzymie. Byłby to strzał w dwie stopy naraz i kolano sowitym shotgun'em. No bo błagam jak wojenny weteran który zabił już 2 zbieraczy, tysiące alienków i raz zmartwychwstał może nie potrafić posługiwać się giwerą.
    tak samo jak dodawanie celowników? Że niby mamy to jakoś odczuć? czy może będzie to inny kolor krzyżyka? Błagam tylko nie laserowe celowniki bo to najbardziej denerwowało korzytstając z falangi.
    Modyfikacje broni sie przydadzą bo fakt bolączką 2 był bardzo mały wybór broni i to bez możliwości zmiany czegokolwiek. Niech dodadzą statystyki w broni i będzie miodnie. I coś czego brakuje mi w każdej grze praktycznie ( crysis miał ten fajny bajer jedynie ) to możliwośc dynamicznej zmiany ognia ( ciągły, seria po 3, pojedynczy )

Jeszcze do poprawy mają zdecydowanie system osłon bo w 2 Shepard potrafił zamiast przejść pod drugą ściane to sobie wstać co na szaleńcu przy mechu ymir kończy się śmiercią w większości przypadkach.

Oprawa Audio-wizualna już w 2 była na bardzo wysokim poziomie zwłaszcza audio. Pod tym względem najlepsza gra roku o ile nie całkowicie najlepsza.

Niech wykręcą jeszcze dłuższa fabułę ( w końcu progress 1 ~ 12 h 2 ~ 32 h ) tak koło 45h bo przy rpg nawet action jest to możliwe. Troche więcej rozmów troche więcej questów typu załagodź sytuacje, może jakieś dochodzenie albo straszenie innych ( coś ala misja na Cytadeli z Volusem i Quarianką choć na końcu powinno być ostrzej ) i będę wniebowzięty i dobre 200h wyjęte z życiorysu.
    Bioware trzymam kciuki.

EDIT: A wg mnie to obie pozycje rockstara nie godne są nawet sie porónywać z ME. Gra raz nie jest stricte RPG'iem.
    GTA IV jak i RDR nie ma tego czegoś co trzyma i po zakończeniu ( RDR nawet na tyle, że nie moge dobrze zacząć nawet )
    Ale cóż Gry od R* to sandboxy ME2 to action RPG. Każda z gier ma innego odbiorce.
    Jedni wolą ME inni RDR

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Za czasów gdy miałem jeszcze konsolę, to najlepsze gry dla mnie były:Red Dead Redemption oraz Castelvania: Lords Of Shadow

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie mówię o ME jako o RPGu. Mówię o ME jako ogólnie o grze i tak - według mnie jest to jedna z lepszych gier, jakie dotąd wyszły. Genialna fabuła, nieziemskie dźwięki, fantastyczna grafika, wielkie uniwersum. GTA? RDR? Ha! GTA to gra, żeby sobie pojeździć autkiem i postrzelać w przechodniów - nic więcej. RDR? Według mnie ostro przereklamowane.

11. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Grafika, fabuła i dźwięki tak. Jeżeli chodzi o styl rozgrywki prowadzony w stylu RPG to może buty czyścić gierkom typu NVN. Bardziej to gra akcji i to też zbytnio upraszczana dla konsolowców i każuali.

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak, zgadzam się, ale i tak jest to nadal bardzo dobra gra ;)

13. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W zasadzie to nawet gra akcji z elementami RPG.
    Choć czymże jest prawdziwy RPG? Tonami statystyk ? Ekwipunkiem sporym? to fakt tego brak.
    Ale jest mega fabuła, jest sporo dialogów ( choć krótkich ) jest pełna dowolność w robieniu wszystkiego ( poza prologiem, horyzontem i ostatnią misją )
    Z resztą takie połączenie znalazło o wielu więcej fanów niż znalazłby czysty RPG nie oszukujmy się.

14. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeden lubi to, inny tamto. Gta przeszedłem by skończyć i tyle. RDR podobał mi się dużo bardziej, a ME przechodzę ponownie chyba z piąty już raz. No i mimo skrajnych gustów nie da się ukryć, że według najbardziej liczących się serwisów growych ME2 został grą roku. W ME 3 liczę na więcej i mam nadzieję że się nie zawiodę

15. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widze że co dla niektórych łepków konsolowiec= casual.
    Jak gracie w same mainstreamowe gry to tak, ale mogę was zapewnić że jest masa dobrych tytułów pierońsko trudnych.

A co do me2, to się zgodzę :) Za dużo teraz nadużywa się słowa RPG. Gdyby do Gersów dodano element rozwoju postaci to też pewnie byłby to już RPG :cool:

16. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie to miałem na myśli. Powiedz sam. Stare gry były dużo trudniejsze. Ba, na PC nadal są trudniejsze - jak choćby Wiedźmin 2 który na konsoli ma być ułatwiony (niższe poziomy trudności). Chodzi mi o to że gry są zbyt proste, ograniczane chyba po to żebym mógł się połapać w jej obsłudze za pomocą pada i żebym się przypadkiem nie zgubił. Tak to widzę i to mnie boli.

Jeszcze grając na Xbox'ie w niektóre gry kole w oczy m.in słabe SI przeciwników - Crysis 2.

Post powyżej wyraża jedynie moją opinię i odczucia, równie dobrze możesz się z nią nie zgadzać

17. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jednak po ponownym przeczytaniu zgodzę się. A tak oftopując jak ktoś lubi hardkor polecam rożnej maści japońskie gry. W tym roku chyba nawet Cenega wypuszcza Asura Wrath's. Sieczka będzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum