1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Większości gier nie kończymy i nie wyciskamy z nich maksimum

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Bruce Philips z Microsoft Game Studios pochylił się ostatnio nad problemem nie kończenia gier przez graczy oraz nie wyciskania z nich ostatnich soków. W tym celu wziął na warsztat wyniki 14 tys. graczy, wśród których Microsoft regularnie przeprowadza ankiety i porównał ich dokonania w 13 najpopularniejszych grach na Xbox Live w ubiegłym roku.

Jak się okazuje w najpopularniejszych grach, większość nie uzyskała nawet połowy osiągnięć. Co więcej Philips uważa, że tutaj wynik i tak może być lekko zawyżony, ze względu na to, że w badaniu brali udział raczej zapaleni gracze. Nieco lepiej jest z kończeniem kampanii w trybie dla pojedynczego gracza, ale również nie jest to zbyt wygórowany wynik. Philips sądzi, że gier nie kończymy zwykle z uwagi na frustrację, a to prowadzi do pojawienia się dużego grona krytyków.

No cóż, mi zazwyczaj również nie chce się kończyć gier, które są przesadnie trudne albo zwyczajnie nie dają satysfakcji. "Calaka" również w żadnym tytule nie zrobiłem, bo nie widzę w tym żadnej przyjemności. A jak to jest z Wami?

[via Gamasutra]

http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...gier_nie_konczymy_i_nie_wyciskamy_z_nich.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Większość robi gry byle przejść , poznać fabułę :) ja tak samo nie gram dla punktów , gra mi się podoba to robię ją całą a jak wpadnie jakiś Aczik to spoxo i gram dalej :D nie potrzebnie zrobili te punkty które i tak nic nie dają :D

4. FrancooZ

FrancooZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Zgadzam się z przedmówcą, Gram dla przyjemności, kończę kampanię, a nie gram po to by zdobyć najwięcej gs'ow. Jak wpadnie jakiś w trakcie zabawy to fajnie, a jak nie...to trudno ;)

5. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    Może i bym maxował gry, ale jak w takim gearsie dają mi acziwa, że mam tam chyba 10k killów to ich chyba pogięło!

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja tam lubię sobie czasem wbic jakiegos achiva, niby nic, a daje satysfakcję :) narazie to najwięcej pkt mam z Assassins Creed - 800/1000

7. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Wiecie teraz są inne czasy. Kiedyś jak się nie miało dostępu do internetu i pieniędzy na gry to KAŻDY wyciskał z gry max. Po pierwsze nie kupowało się przypadkowych gier tylko te wymarzone. Po przejściu takiej gry zawsze chciałeś przejść ją jeszcze raz na inny sposób. A teraz ? Nie dość że gry dosyć tanie (porównując dawne stawki) to jeszcze dochodzi do tego internet w którym można znaleźć i ściągnąć daną gre nie ponosząc kosztów.

8. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja staram się maxować każdą grę na razie na XBOX'ie zaliczone w 100% bez DLC tylko TR:L i TR:U , bo to akurat było easy , ale szczerze mówiąc dziwi mnie , że CoD4 miał tak słabą średnią jak tam tylko single wchodzi w grę... co do GTA IV nie dziwi mnie fakt jeżeli ktoś po za około garstką ludzi zrobił calaka w GTA IV tak jak ja niech wystąpi(i to jeszcze na PS3 w tą okrojoną wersję) Choć szczerze mówiąc na XBOX'ie jakoś mniej mi się chce maxować te gry na PS3 te levelowanie w stylu RPG jest lepiej pomyślane.

9. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    jeśli są łatwe aczitmenty to można je stukać a jeśli są jakieś trudniejsze to tak bez ducha można zacząć zbierać ale nie przykładać się do tego i mieć to gdzieś, czasem fajniej jest po prostu czuć akcje gry i przechodzić ją niż zatrzymywać się w jakimś miejscu i schodzić na bok. Czasem twórcy w cale nie patrzą z perspektywy DLC co z poprzednimi osiągnięciami które nie zostały odblokowane. Najlepiej pokierowano chyba rozwojem F3 bo pomimo że kończymy grę umieramy to za kilka dodatków później możemy wrócić do żywych i zdobyć to czego nie mamy :D

pokrętnie napisane ale można za kumać o co kaman :D

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    ja gry przechodzę najpierw na normalu a po przejściu gry zwiększam sobie poziom trudności i drugi raz lecę. acziki nie są ważne chociaż ich dźwięk bardzo mi się podoba (dobry na esa:) a jedyna gra w której wycisnąłem maxa to pacman:D

11. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja max'a zdobyłem tylko w CoD4 i Terminator: Salvation (heh - wystarczyło raz przejść tą nędzną grę ^^).

12. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    Ja próbuje wycisnąć max z Skate'a 2, został mi aczik z przejściem Hall of Meat i Zdobycie rangi online Legend. (wg. mnie Skate ma chyba najlepsze osiągnięcia bo tam trzeba się natrudzić, żeby calaka zdobyć to fakt, ale te acziki są "wykonalne")

13. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    Ja też zawsze się staram jak mogę, no ale nic nie poradzę , przeszedłem GoW 2, na 2 poziomach trudności nie miałem wtedy neta i zrobiłem jakieś 250/1000 G. Jak tu można przejść całą grę jak są achivmenty które są czasochłonne i nudne ;]

14. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    Ja chcę Forzę 3 do maksa dociągnąć, achievmenty są fajne i nie trudne ale czasochłonne , ale mnie sie nie spieszy ^^

15. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja za to w pierwszej kolejności przechodze grę tak zeby się nią nacieszyć a nie ciagle patrzeć co by tu jeszcze wycisnać, jesli gra mi się spodoba to dopiero zaczynam patrzyć na gsy :]

16. neo-kce

neo-kce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ja do momentu , zanim zacząłem się interesować trochę więcej niż granie tylko, i zanim zalogowałem się tutaj - to nie wiedziałem w ogóle co to są te punkty. I teraz też raczej nie obchodzą mnie. Przeszedłem kilka dobrych tytułów, i bardziej frajde mi sprawia ukończenie gry niż rzucenie jej na półkę, żeby się kurzyła. Tak jak ktoś powiedział, za łatwy jest dostęp do gier.

17. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Takie Gears of War przeszedłem i grałem chwilkę online i mam 110 GS... to czego tu oczekiwać że kazdy gracz będzie nabijał expa i siedział dziesiątki godzin po jakieś 25 G ??
    Jedynie w BU:paradise mam ponad 1000G ale to dlatego że tak mi się spodobała że byłem chętny robić te 250 challengeów online i spędzic wiele godzin na live! :D

18. Chesster

Chesster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroclaw/Kozanów
    Dla mnie achievementy stały się już nieodłącznym elementem gier. Gdy gra mi się spodoba to zaczynam walczyć z achievami, co przedłuża też przygodę z grą. Niestety coraz częściej zdarza się, że osiągnięcia są przegięte albo niedopracowane, a mnie często brakuje samozaparcia:)

19. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie te punkty jakieś takie obojętne są mam ponad 170 tytułów punktów niecałe 40000 tys. a w niektórych grach mam po 50-200gs po przejściu całej gry jak mam do tego dołączyć osiągnięcia które trzeba zdobyć na live a np. ja nie będę nigdy grał w sieci to co jestem gorszy od innego gracza bo nie wykupiłem gold?? śmiać mi się chce z tego trochu(ironicznie)

20. Tomtrade

Tomtrade Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Najbardziej z zestawienia dziwi mnie słaby wynik gearsów, myślałem że będzie na czele z dobrym wynikiem. Ja za cel postawiłem sobie 100% w Forzy 3, gra coraz bardziej mnie wciąga więc chyba przejdę całość.

21. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tylko call of duty modern warfare przeszłem chyba 3 razy i mi się nie znudził a takie gry jak GTA 4 lub Halo 3 szybko mi się znudziły.. ;/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum