1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiele osób jedna gra jak to zrobić ??Xbox ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tupac9424, Wrzesień 4, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tupac9424

Tupac9424 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam kilka gier w wersji cyfrowej na xbox one i chce się podzielić nimi z szwagrem i teraz pytanie bo mój poprzedni post został usunięty jak to zrobić ??
    Dostałem poszlakę że jedna osoba ustawia konto domowe a druga gra z tym kontem w tel ...
    ale o co chodzi nie rozumiem bo nigdy się w to nie bawiłem ja myślałem że polityka microsoft pozwala na dodanie do znajomych np szwagra i jaki i on i ja możemy w swoje gry grać oczywiście w wersji cyfrowej
    Jeśli się nie da albo trzeba kombinować to proszę odesłać mnie do linku albo jak możecie się zlitować to dać tutorial bo ja jestem zielony w tych sprawach

masakra bo czytałem że microsoft daje taką opcje 10 osób i wspólne granie i nie chodzi mi o to że ktoś może grać a druga osoba nie

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja bym u Szwagra ustawił domowe, usunął profil, a u siebie grał zalogowany w tle.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na prawdę nie umiesz na forum użyć wyszukiwarki? Co chwilę ten temat się pojawia...

Jak się chcesz podzielić obecnymi grami to robisz tak: Dajesz swoje dane do logowania szwagrowi i on loguje Twoje konto na jego konsoli, ustawia domową konsolę na tym Twoim koncie. Ty bierzesz dane logowania Twojego szwagra, logujesz sie na jego konto i ustawiasz na nim domową konsolę. Powinno wszystko wam działać. Każdy będzie grał na swoim profilu normalnie.

MS nie daje żadnym 10 osobom, ile to byś chciał cebulić na jednej licencji gry? Bez przesady. Maksymalnie dwie osoby mogą grać w tym samym czasie, jak się zaloguje 3 osoba to kogoś z was wywali i po ptokach.

t.gazda i p_bladek lubią to.
  6. Tupac9424

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    i tak nie rozumiem ja mam swoje konto u siebie i ja nie chce mu dawać dostępu do mojego konta bo jeszcze mi coś nakombinuje
    i będzie lipa mi chodzi o to że dodaje go do siebie jak na gg np szwagier i co chcesz mu udostępnić i zaznaczam mój folder z grami
    i on je widzi bo mnie też dodał do kontaktu

mrok lubi to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma innej opcji. Musi dostać Twoje konto jak chcesz się grami podzielić. Jak u Ciebie strasznie widać przesiadkę z kompa na konsolę :D

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma takiej opcji zapomnij. Albo robisz tak jak piszemy albo nic mu nie udostępnisz.

9. Tupac9424

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no masakra dlatego proszę o wyrozumiałość miałem ps3 ale tam w nic się nie bawiłem tylko grałem ...3.55

a tu gry drogie więc pomyślałem że najlepiej składka ...
    widziałem linki do strony microsoftu raczej sobie poradzę ale lipa i dużo zamieszania konto domowe nie domowe i jakieś logowania
    chciałem tylko dodać go do znajomych jak na fejsdupie i jak już go zaprosiłem a on mnie i wyraziliśmy na to zgodą to on przegląda moją zawartość ja jego bez uprawnien do niczego tylko do grania i tyle

10. -=SETH=-

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Niestety tak to nie działa, na tym nie przypiracisz. Dzielenie licencji na dwóch poprzez konto domowe i logowanie w tle albo wcale.

kuleczka91 lubi to.
  11. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jeśli chcesz to wgrywam do xboxa cfw za 200 zł i wtedy gry ściągasz z internetu na dysk i niczym się nie przejmujesz jak na ps3. Gdybyś był zainteresowany wyślij pw, dam Ci adres, wyślesz konsole i 200 zł, a ja odeśle w ciągu 3 dni, za ten czas zaopatrzysz sie w gry. Pozdrawiam thiefserwis.

Ostatnia edycja: Wrzesień 4, 2016
    kuleczka91, rowerser i orso lubią to.
  12. Tupac9424

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no ja nie chce nic piracić tylko się podzielić jak jest tylko taka opcja to niech tak będzie szkoda bo gra cyfrowa to lipa i chyba będę kupować płyty bo mu pożycze i bez zabawy w jakieś konta
    ale mam jeszcze jedno pytanie jak ja mu dodam moje konto ale nie jako domowe tylko dodatkowe to będzie on miał pełne uprawnienia i robił co chciał bo ja mam konto bankowe przypisane itd i właśnie mi to bardzo nie odpowiada bo będzie mógł kupić jakąś grę bez mojej wiedzy czy zgody

13. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  14. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Zero kropek, wielkich liter....najpierw edukacja, później granie.

p_bladek lubi to.
  15. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    da fak i kto to mówi:D

Jabar i rowerser lubią to.
  16. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chłopie, czego nie rozumiesz. Jedziesz do szwagra, logujesz się swoim profilem, ustawiasz konto domowe na tym profilu, kasujesz swój profil. Od tego momentu Szwagier ma dostęp do biblioteki Twoich gier i może je ściągać oraz grać, dostępu do konta nie ma bo je usunąłeś. Jak usunie domowa konsole ustawiona z Twojego profilu to straci dostęp i do gier. Jeżeli chcesz miec dostęp do jego gier, musicie zrobic na odwrót, on przyjedzie do Ciebie itd... Przy takim ustawieniu Ty aby zagrac logujesz sie na Swoje konto, jak ktoś chce zagrac na Twojej konsoli z innego profilu to Twój profil musi byc tez zalogowany w tle...
    Stać Cię na konsolę, to stac Cie na gry.
    :hilarious: Szyderca

kuleczka91 lubi to.
  17. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Liter...bo mnie jeszcze trzyma po wczoraj

18. Tupac9424