1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wiele plików, problem z nagraniem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez scorpion22, Październik 10, 2011.

1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam chciałbym zrobić kopię zapasową pewnej gry na x360 i normalnie jak się nagrywa to jest plik iso oraz plik obrazu (razem 7,5gb) a w mojej jest wiele plików po 90 mb każdy i w sumie też mają koło 7,5 gb . Powie mi ktoś jak to poprawnie nagrać ? Tzn nie chodzi mi o procedurę abgx i img burn bo to jest na forum ale o to że tych plików jest tak dużo a mają być 2...

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    rozpakować winrarem i wtedy taki duży plik będzie

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale w sensie,że zaznaczam wszystkie pliki i je rozpakowywuje czy tylko jeden ? I to co mi się wypakuje to mogę od razu sprawdzać abgxem,wypalać i grać ?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jeden klikasz i dajesz wypakuj. scanujesz abgx360 i nagrywasz. jak nie grasz na live to nie musisz skanować. ale jak ne używasz abgx360 musisz uważać na gry z ap25 jest 7 i oflaguja ci konsole jak nie przeskanujesz

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra, wielkie dzięki za pomoc a na live nie gram więc abgxem się nie muszę martwić :> Aha , a na każdej przeróbce nie trzeba skanować ? Bo mam lt 1.1

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    skanowanie jest na live głównie żeby zmiejszyć ryzyko bana.i nie będą ci działać gry xgd3 na tej przeróbce np forza4

8. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok dzięki, a tak jeszcze podpinając się do posta wyżej żeby nie zaśmiecać, to takie fable 3 albo ac :b jakie je wypale bez sprawdzania to mi będą działać ? To zależy od tego jak to zrobię czy też może po prostu skąd pobieram lub po prostu ap 25 nie chodzi na lt 1.1 ? (ostatnie pytanie już i tak mi bardzo pomogłeś za co dzięki wielkie)

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    gry z ap25 muszą mieć odpowiednie patche do dasha. jak masz dasha 13xxx to już tylko lt 1.91 lub lt 2.0 i abgx360 będzie miał patche na dash 13xxx i ewentualnie jak nie znajdziesz tych patche użyj wavepatchera ale gry się nie nadaja na live

Wczytywanie...

Poleć forum