1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielka Liga F1 2010 - nabór

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez taaatooo, Październik 13, 2010.

1. taaatooo

taaatooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Wielka Liga F1 2010, organizatorzy szukają chętnych, którzy chcieliby pościgać się z zachowaniem zasad kultury jazdy i fair play, a nie tak jak to bywa w sieci światowej, że jeździ masa kamikaze ...
    w chwili obecnej pierwsza liga już ruszyła (na razie mamy 12 osób + 5 rezerwowych), ale nie ma przeciwwskazań do zorganizowania kolejnych grup ligowych oraz Wielkiego Finału, gdzie spotkają się najlepsi z najlepszymi
    osoby chętne i zainteresowane zapraszam do kontaktu PW lub na GG (164342) – przekażę więcej informacji:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. King Crimson pl

King Crimson pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak kolega napisał. Sezon F1 już ruszył i jest na chwilę obecną 17nastu kierowców. Jesli dołączy do nas jeszcze kilku userów to jest szansa na stworzenie czegoś wielkiego.
    Rozegraliśmy juz pierwszy wyścig w Bahrajnie i emocji było full.
    Powyżej prezentuje tabele z naszego turnieju F1.
    Jeśli dołączy do nas jeszcze kilka osób stworzymy drugą ligę rozgrywaną równorzędnie a na koniec sezonu najlepsi spotkają się aby udowodnić swoją klasę.

link do newsa po I GP
    Tabela sezonu oraz lista startowa GP Australii F1 2010 na platformie X360 - Games League | Forum | Liga | PES 2011 | FIFA 11 | PES 2010 | FIFA 10 | PC | XBOX 360 | PS3

link do zapisów F1 X360
    Zapisy do I Pucharu F1 2010 na platformie X360 - Games League | Forum | Liga | PES 2011 | FIFA 11 | PES 2010 | FIFA 10 | PC | XBOX 360 | PS3

ps.Trwają również zapisy do F1 2010 na PS3 link poniżej
    http://gamesleague.net/f406/zapisy-do-i-pucharu-f1-2010-na-platformie-ps3-30791/

Zapraszam :)

4. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Informujemy, że za sprawą dużego zainteresowania grą powstała II Liga F1 2010 na platformie XBOX 360.
    Obecnie zebrała się już grupa 9-ciu kierowców i tym samym pozostały 3 wolne miejsca w II Lidze.
    Chętnych zapraszamy do rejestracji, prawdopodobnie już w tą sobotę 16.10 odbędzie się losowanie bolidów oraz ustalenie terminu pierwszego GP w Bahrajnie.

link do zapisów F1 2010 X360
    Zapisy do I Pucharu F1 2010 na platformie X360 - Games League | Forum | Liga | PES 2011 | FIFA 11 | PES 2010 | FIFA 10 | PC | XBOX 360 | PS3

5. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    informujemy, że udało nam się uruchomić już drugą Ligę F1 2010 :)
    nabór cały czas trwa, ponieważ rezerwowi zawsze się przydadzą, a jeżeli będzie odpowiednia ilość osób nie ma problemu z uruchomieniem kolejnych Lig.
    zainteresowanych serdecznie zapraszamy, warunki jazdy nie są trudne, przynajmniej w pierwszym Sezonie :)
    osoby chętne i zainteresowane zapraszam do kontaktu PW lub na GG (164342) – przekażę więcej informacji.

6. Pucek456

Pucek456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gniezno
    Panowie mogę jeździć w waszej drugiej lidze ?? .Dziś zamówiłem F1 więc od przyszłego tygodnia mogę zacząć swój sezon.Możecie mi podać link do tej drugiej ekipy??.Jestem zainteresowany startem w drugiej grupie

7. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Zapisałem się, mam nadzieję że ruszy 3 liga :D
    Nie to, żeby nasza forumowa liga była zła, w niej też bd jeździł, ale ta wasza wygląda też fajnie i trochę bardziej profesjonalnie.

8. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    dzięki za słowa uznania :D

9. Pucek456

Pucek456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gniezno
    Zapisuje się do 3 ligi :D.Naprawdę super to wygląda no i ta tabela wyników.Jestem pełen podziwu :p.Kiedy ta 3 liga ruszy bo już nie mogę się doczekać

10. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    a relację z wyścigu I Ligi na torze w Bahrajnie widziałeś ?? :D
    dzisiaj wrzuciliśmy na forum
    zapraszamy, zarejestruj się, jesteśmy blisko kompletacji osób do trzeciej grupy :)

11. Daniello09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Tylko proponuję gdzieś koło 19. O 17 zawsze gramy ligę xf.
    I w tym tempie to myślę, że można już się umawiać na wyścig, na niedzielę. Myślę, że spokojnie będzie komplet graczy do końca tygodnia.

12. mesterLUK

mesterLUK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BYDZIA
    też sie zapisalem do ligi i ogolnie szacun dla prowadzacych bo ladnie to wyglada:0tez jestem za 19 bo tak jak daniello jezdze juz w lidze jednej,z tego co przed chwila widzzialem juz jest 10osob:D

13. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    też z chęcią się zapisze do 3 ligi, tak jak koledzy jeżdżę już w 1 lidze.

14. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    u nas na forum działa to w ten sposób, że najpierw zbieramy ludzi, a jak już się uzbiera rozsądna liczba, żeby odpalić kolejną Ligę ogłaszamy ankietę, w której możecie głosować za pasującymi Wam terminami (z reguły dajemy do wyboru godziny popołudniowe w sobotę i niedzielę - ankieta pozwala na umieszczenie 10-ciu opcji do wyboru), uruchamiamy losowanie bolidów - jest odpowiedni mechanizm / maszyna losująca, która po zalogowaniu jest uruchamiana i jest losowany dla Was bolid (nie ma tak, że ktoś chce jeździć w McLarenie, a ktoś w Ferrari - jeździmy tym co nam wylosuje maszyna, oczywiście bolidy w rozgrywce są na równym poziomie, różnią się tylko wizualnie). Musi być w takiej grupie / Lidze wyznaczona osoba lub osoby, które będą dokumentowały tabelę po wyścigu (fotografia) - musimy mieć z Kingiem, czarno na białym kto wygrał.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytanie zapraszam.

masterLUK, michanow
    nie widzę Was zarejestrowanych i zapisanych na naszej liście, przypominam że warunkiem uzyskania licencji do wyścigów w naszej lidze, jest odpowiedni wpis :)
    czekam na Wasze zgłoszenia !!

P.S. chyba że na naszym forum macie inne loginy ;)

15. mesterLUK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BYDZIA
    mesterLUK=lukasz77 i wszystko jasne:D

16. Daniello09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Czy regulaminowy któryś punkt mówiący o tym, że asysty są dowolne może zostać na potrzeby II ligi zignorowany? Oczywiście po jakiejś ankiecie za, przeciw.
    Ja mogę robić zdjęcia.
    Czyli, że po zebraniu 12 osób będzie ankieta kiedy nam pasuje wyścig( a wszystkim pasuje 24.10 o 19:00 :D) i potem zacznie się prawdziwe ściganie, czy coś jeszcze?

I jest 10 osób chętnych ;d

17. mesterLUK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BYDZIA
    gdzie na forum jest regulamin ligi bo znależc nie moge heh?

18. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    możecie jeździć z asystami i bez, jak kto woli, specjalnie I Sezon uruchomiliśmy z asystami bo nie każdy czuje się na siłach grać bez asyst.
    regulaminu zmieniać nie będziemy, ale możecie to dogadać wewnętrznie w swojej lidze, tylko wszyscy muszą być zgodni - nie zdegradujemy jednego kierowcy tylko dlatego że reszta chce jeździć bardziej profi - musicie brać odpowiedzialność za całą swoją Ligę :)
    po zebraniu osób, ankieta o terminie, losowanie bolidów i wyścig !!

btw
    skoro już się zalogowaliście na naszym forum, proszę korespondujmy tylko tam, bo dublujemy te same / podobne pytania :)

19. Pucek456

Pucek456 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gniezno
    Ja już się zapisałem :D.Podałem team itp

20. taaatooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    mam przyjemność poinformować, że uzbierała się już prawie trzecia grupa dwunastu osób, która będzie grała w II Lidze F1 2010
    tym przyjemniej jest mi zakomunikować, że zostało jeszcze jedno wolne miejsce + lista rezerwowych (możliwe, jest stworzenie kolejnej ligi po zebraniu się odpowiedniej liczby osób).
    w piątek planowane jest losowanie bolidów (specjalne narzędzie losujące), ankieta dotycząca ustalenia terminu pierwszego wyścigu już trwa ...

Serdecznie zapraszamy !!

P.S.
    szczegółowe informacje na PW lub GG 164342.

21. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    ja jestem chetny do udziału, tylko mi pasuje w niedziele w godz. wieczornych czyli miedzy 19 a 21 ale moge sie przystosowac, jedyna godzina nie odpowiadająca mi to 17 w niedzielę

Wczytywanie...

Poleć forum