1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Wielka obniżka Elite Controllera do Xbox One? Microsoft może zapowiedzieć dzisiaj nowe urządzenia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 4, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft na E3 2015 zapowiedział nowy kontroler do Xboksa One. Urządzenie prezentuje się świetnie, ale wielu graczy skrytykowało amerykańską korporację za zdecydowanie za dużą cenę sprzętu. Dzisiaj cena spadła, a w Sieci pojawiła się wzmianka o dodatkowych urządzeniach z serii „Elite”.

Brytyjski Amazon przecenił dzisiaj kontroler – cena spadła z 129,99 funtów do 75,72 funtów! Ta znaczna obniżka jest prawdopodobnie spowodowana nadciągającą konferencją Microsoftu w Kolonii, na której Amerykanie oficjalnie przecenią urządzenie. Po pojawieniu się informacji na kilku serwisach, w sklepie pojawiła się adnotacja o „braku towaru”.

W Sieci pojawiają się domniemania, że Amerykanie mogą na gamescomie ogłosić całą serię urządzeń – firma zarejestrowała domeny „XboxEliteSeries.com”.

Pady, myszki, klawiatury oraz headsety? Przy odpowiedniej – niewygórowanej – cenie taki sprzęt mógłby zainteresować wielu sympatyków korporacji. W niektórych plotkach pojawia się również wzmianka o Xboksie One Elite, ale na takie rewelacje jest chyba jeszcze za wcześnie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    A mialem dawno temu X360 Elite.. Duma mnie rozpierala jak wszyscy na białasach jechali ale gdyby cena za pada spadła do 400 pln to bym się skusił

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Ja jebje, myślałem że to cena w złotych. To ten pad ma komputer wbudowany czy co, że kosztuje więcej niż x360?

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem xboxa jako pierwszej current genowej konsoli.
    Niech tylko podadzą ostateczną cenę dzięki której na pewno nie będę miał wątpliwości co do wyboru.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na Amazonie był za 47 ? Funtów poszedł jak ciepłe bułeczki.

7. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Wolałbym sobie kupić kierownicę niż takiego pada. Dla mnie szkoda kasy na takie zabawki za jakiś czas będą o połowę taniej chodziły na aukcjach.

Też zawsze chciałem mieć elite gdy 360 weszła na rynek niestety zbyt duży koszt tych konsol sprawił że zdecydowałem się na arcade ale mimo wszystko w tym czasie to był wypas :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 4, 2015
  8. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Rano wszedłem po nocce i zobaczyłem ten deal pół godziny po dodaniu ale już był out of stock :/ Brałbym bez zająknięcia. Swoją drogą pewnie i tak wezmę..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    To było na Amazonie a ogólnie to jest oficjalnie obniżka ceny czy nie ?

Wczytywanie...

Poleć forum