1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielka plaga w Diablo III na konsolach - glitch niszczy przyjemność z rozgrywki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli graliście w ostatnim czasie w Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition na konsolach, to pewnie trafiliście na wielki problem. Gracze psują zabawę innym i sprawiają, że jedyną opcją na spokojną zabawę jest tryb dla samotnych wilków.

Blizzard w końcu dostrzega konsolowców, ale można odnieść wrażenie, że firma niezbyt chętnie zajmuje się problemami swoich gier na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksach One i Xboksach 360. Najlepszym przykładem jest tego Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition – gra w edycji na komputery osobiste może pochwalić się wyśmienitym wsparciem deweloperów, ale już na sprzętach Microsoftu oraz Sony nie jest tak różowo.

Gracze informują o problemie z „Gem of Ease” – przedmiot pozwala szybciej zdobywać doświadczenie, ale twórcy w odpowiedni sposób zahamowali możliwości gadżetu. Na nieszczęście społeczności, niektórym śmiałkom udało się „złamać” klejnot i w konsekwencji gracze zyskują w kilka sekund miliony doświadczenia.

Użyłem słowa „plaga” w temacie wiadomości nie bez powodu. Nawet jeśli my nie chcemy niszczyć sobie przyjemności z rozgrywki, to gdy na naszym serwerze pojawi się ktoś kto lubi takie nieczyste zabawy, również i nasz bohater zyskuje poziomy.

Problem pojawił się na konsolach już w kwietniu, ale początkowo nie był mocno wykorzystywany... Jednak liczba chętnych na nieuczciwe zagrywki urosła do tego stopnia, że teraz trudno o spokojną rozgrywkę na otwartym serwerze.

Blizzard poinformował, że „dostrzega problem”, ale jak widać autorom nie śpieszy się z usprawnieniem swojego tytułu... Miejmy nadzieję, że nagłośnienie problemu sprawi, że firma zajmie się swoją wielką produkcją w należyty sposób.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    rzeczywiście było coś takiego, ale już dawno - kumpel grał sobie i nagle wbił mu jakiś cheater. W kilka chwil nabiło mu się 200 poziomów mistrzostwa :p

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    To samo jest na x360 :) Po 2 Biliony ataku + miliony do XP :)

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    i cała przyjemność z gry w pi....
    jedyny plus jaki dostrzegam to możliwość szybkiego sprawdzenia skilli i przetestowania build'a.
    ale żeby grać tak ciągle i ciągle to lipa

6. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie widze problemu na konsoli bo nigdy nie dołaczyła do mnie inna osoba i mi też nigdy nie udało się dołączyć. Zawiodła mnie ta wersja konsolowa. Brak matchmakingu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    może w ustawieniach drużyny masz tylko znajomi, albo tylko na zaproszenie?

Wczytywanie...

Poleć forum