HOT! Wielka promocja na Xbox Live! Microsoft zdradza pierwsze gry

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie miało być przypadkiem Rocket League?
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
z tej listy to jedynie co warto wziąć pod uwagę to Metro...

no może jeszcze Life Is Strange jak ktoś lubi łazić nastolatką ;)
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co sądzicie o The Witness oraz BioShock Collection? Warto brać w takich cenach? Kupując u ruskich wyjdzie trochę ponad 200 PLN...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy moglby mi ktos napisac czy zadziala taki sposob. Chce z kolega kupic kilka gier z tej promocji. Zaloze nowe konto, podepne karte zeby kupic golda za 1 zl, pozniej odepne karte, kupie karte prepaid z allegro wartosci np. 200 zl, doladuje to konto ta kwota i bede mogl wtedy kupic interesujace mnie gry?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Czy moglby mi ktos napisac czy zadziala taki sposob. Chce z kolega kupic kilka gier z tej promocji. Zaloze nowe konto, podepne karte zeby kupic golda za 1 zl, pozniej odepne karte, kupie karte prepaid z allegro wartosci np. 200 zl, doladuje to konto ta kwota i bede mogl wtedy kupic interesujace mnie gry?

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Zadziała, ale gry beda przypisane do jednego konta.

Ja mam pytanie, rocket league bedzie z wszystkimi DLC tak jak w przypadku wersji pudelkowej ?
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zadziała, ale gry beda przypisane do jednego konta.

Ja mam pytanie, rocket league bedzie z wszystkimi DLC tak jak w przypadku wersji pudelkowej ?
To wiem ze przypisane beda do jednego konta, ja sobie ustawie domowa konsola a kolega logowanie w tle i gramy na swoich profilach prywatnych

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

PoProstuK4mil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli Left 4 Dead 2 nie bedzie na wysprzedaży? :/ kurde
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
będzie druga tura... spokojnie...
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
myślałem że kupie FH3 poniżej 140zł a tu lipa :/
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moim zdaniem fajna promocyjka się szykuje, będę coś kupował bo akurat hajsik na święta wpadł :D
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FH3 Ultimate za 289 zł to dobry deal?

tapnięte z G5
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy to ja jestem taka zlotowa, przeciez tutaj nawet na sile zadna gra sie nie oplaca, poza tym ktorych oczywiscie nie ma na plycie ewntualnie DLC.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy to ja jestem taka zlotowa, przeciez tutaj nawet na sile zadna gra sie nie oplaca, poza tym ktorych oczywiscie nie ma na plycie ewntualnie DLC.
Promocje przeciętne. Większość tytułów była w lepszych cenach.
Nie wiem czy mi się wydaje czy wskoczył jeszcze Rayman Legends akurat w fajnej cenie (39pln) tylko jakoś dziwnie krótka promka (2 dni)
 

ghost_666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja liczyłem na GTA 5 za około 120 PLN. Patrzę i przecieram oczy ze zdumienia. Większość cen wyższa niż w czarny piątek.
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Promocje przeciętne. Większość tytułów była w lepszych cenach.
Nie wiem czy mi się wydaje czy wskoczył jeszcze Rayman Legends akurat w fajnej cenie (39pln) tylko jakoś dziwnie krótka promka (2 dni)
To promka w promce i będzie ważna do sylwestra.
 

Do góry Bottom