1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielka prośba o pomoc i jakieś instrukcje nowa plomba co dalej!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ufoludekcrezy, Grudzień 1, 2008.

1. ufoludekcrezy

ufoludekcrezy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    :confused:Witam mam wielki poblem wysłałem konsolke do naprawy wyskoczył mi ROD i dostalem kosolke naprawioną z nową plombą taka inna jakaś:confused:. Boje się z nią co kolwiek robić może ktoś się już bawił w próby zdjęcia bez uszkodzenia. Z pierwszego kontaktu wzrokowego wynika ze tak jak by papierowa z baskiem pdobnym jaki mamy w banknotach. Czy da sie to zdjąć metodą np szuszarka. Z góry dzięki za sugestie. Na yotube widzialem jak sowa robil to stacja lutownicza ale z inna nalepka (srebrna):eek:. Ciekawe czy ta sie da zdjąć w podobny sposób wole sie spytać. Na forum przed podjęciem jakiś kroków.

Tu też jest wspomniane o tego typu plombach
    http://gry.onet.pl/1596998,,Nowe_plomby_gwarancyjne_Xboxa_360,wiadomosc.html
    Tu pokazuje filmik o który mi chodzi
    http://www.youtube.com/watch?v=-qNkElyXJ5o

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Może to pomoże :)
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=wiuS5KdoxTo&feature=related[/YOUTUBE]

4. ufoludekcrezy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    Wielkie dzięki ;) myśle że sie to przyda każdemu skąd można dostać jeszcze taki papier bo sadze ze to do tatuaży ;d
    Pytałem o sposób ponieważ ktoś mie przestraszył że jak poddam ten kawalek plomby pod ciepłe powietrze zmini sie jego kolor co bedzie znakiem że ktoś coś próbował robić z nią. Ale widze że ktoś tak robił wieć spokojna głowa bynajmiej mam nadzieje.

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Blomby są montowane na ciepło i na ciepło są zdejmowane.
    Każdy serwisant to wie od wszeczasów.

6. irasek

irasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Glogow
    Witam mam takie pytanko. Bo kupiłem wczoraj w TESCO nową konsole Xbox 360 Arcade z HDMI z datą z tyłu 31-08-2008 i mam taką właśnie plombe. I ktoś kto przerabia konsole powiedział mi że ta konsola była już serwisowana dlatego ma taką plombe papierową. Myślicie że to prawda??

7. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    50% prawdy bo nie wiadomo czy m$ plombę zmienił najlepiej zadzwoń z domowego na infolinie m$ i zapytaj się czy twoja konsola była serwisowana

ale niech inni powiedzą swoje bo mogę się mylić ;)

8. pieciaq

pieciaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Odświeżę trochę ten temat, ale ostatnio sam stałem się posiadaczem konsoli :) i dziś zajrzałem pod faceplate i okazało się, że moja plomba jest inna niż na wcześniej oglądanych filmikach ; ] Pytałem się znajomego i on także ma taką samą plombę, a kupowaliśmy w dwóch innych miejscach, dlatego też wydaje mi się, że to chyba zmiana rodzaju plomb przez m$ ze względów na"trudniejsze" jej odklejenie :) jest ona bardziej zabezpieczona niż poprzednia. Głównie chodzi o to, że jest delikatnie ponacinana by szybciej się nadarła i było widać ingerencję bądź próby otworzenia konsoli :)

9. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Koleś wciskał ci kit. Nowe konsole też mają plomby papierowe.

To masz jeszcze inna niż na filmiku z youtube parę postów wyżej ?? jest jeszcze jeden typ - srebrna, ale ona nie ma żadnych nacięc :]

10. pieciaq

pieciaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taką jak pokazana jest na filmiku w tym temacie parę postów wyżej :) Moja wypowiedź może nie była zbyt jasna dlatego też wyjaśniam, że chodziło mi o filmiki, które oglądałem już wcześniej, gdzie właśnie pokazana była ta mniejsza srebrna plomba z czarnym logo m$. :)

11. Chris360

Chris360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Z choinki.
    Witam.a czy niema ktos zdjetych (dobrych plomb )z pod faceplate?.bo jest mi potrzebna .(z gory przepraszam za glupote ale jestem nowy.:)

12. ufoludekcrezy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    Cieżko bedzie ;p Bo mi sie zdaje ze taka plomba jest notowana do danego numeru seryjnego konsoli ma dziwne numerki ;p

13. Warper

Warper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba jesteś w błędzie, też mnie zaciekawiły te numerki i sprawdziłem kilka RÓŻNYCH zdjęć tych plomb okazało się że numer jest ten sam. Więc jeżeli wiesz z coś konkretnego ze sprawdzonego źródła to napisz to, jeżeli bezmyślnie gdybasz to lepiej nic nie pisz jak masz siać niepokój.

Wczytywanie...

Poleć forum