1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wielka Prośba

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kondzik251, Maj 16, 2013.

1. kondzik251

kondzik251 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam ogromna prosbe do Was . Jak wiadomo zablokowali generator na kody. Wczoraj wieczorem mi sie skończył. Nie mam jak zakupic teraz kodu na allegro ( brak srodkow na koncie, a przez przelewem pocztowym placic nie ma sensu), pozatym jestem chory i mam troche ograniczone pole manewru a robic co w domu nie ma . Jeśli ktos byłby tak miły i wysłał mi kod na PW, ktory wczesniej zrobil ( mam nadzieje ze sa takie osoby) bede bardzo wdzieczny. Jak odblokuja generator napewno zwroce poswiecony czas i kodzik oddam. Z gory dziekuje

//Nazwa tematu powinna opisywać problem, przeczytaj regulamin zanim napiszesz posta.
    Upomnienie
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum