1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wielka prośba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LewandosCCH, Maj 16, 2010.

1. LewandosCCH

LewandosCCH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    witam mam prośbe odnośnie gry red dead tego westernu. Czy u Was też gra wczytuje się tak długo czy to u mnie dzieje sie coś z konsolą wczytuje się ponad 30min i tylko w lewym dolnym rogu pisze "exodus in america" i nie wiem ci się dzieje.\mam Ixtreme 1.6 i nie przerabiałem obrazu tylko używam plyty active.iso proszę o pomoc z góry wielkie dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Keubi

Keubi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Ja z nią nie miałem żadnych problemów... Mam LT

4. LewandosCCH

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    tez mam liteon Iextreme 1.6 ale na dwóch konsolach sprawdzałem a ile Ci się wczytywał ten ładujący się magazynek jak 1 raz włożyłeś płytę do napędu?

5. livingfear

livingfear Guest

Skoro na dwóch konsolach
    jest ten sam problem,
    to,
    marnej jakosci plyta ,lub obraz gry zwalony,nagraj jeszcze raz.

6. LewandosCCH

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    płyta verbatim myślisz że nagrać jeszcze raz ten sam obraz czy ściągać inny? ale obraz jest dobry bo dużo userów podziękowało kolesiowi chyba z 15 czyli obraz raczej dobry

7. Keubi

Keubi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    A przypadkiem nie patchowałeś gry, albo innych cyrków nie robiłeś? Bo bardzo dziwne że u mnie od włączenia gry do samego grania minęło nie z pełna z jakieś 2 min? Albo po prostu wadliwa płytka... Miałem podobnie z NFS Shift - płyta po prostu jak ją wyciągnąłem i dokładnie sprawdziłem rozpadła się na pół - jakoś słabo sklejona była i lipton :)

8. livingfear

livingfear Guest

Obraz w takim razie jest ok.
    z jaka prędkością nagrywałeś?
    jak większa niz 2,4x

to może dlatego.
    Spróbuj wgrać grę na dysk twardy i
    z niego odpalić.

9. LewandosCCH

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    zainstalowałem na dysk i jest to samo najwyżej nagram jeszcze raz ten sam obraz i się zobaczy jeżeli 2 raz źle się wypali to już nie bee nagrywał tylko ściągne inną bo nie rozumiem tego. Nic nie kombinowałem tak jak ściągnołem takie wypaliłem i active.iso przed gra wrzuciłem i działało dochodziło do ładowania i koniec stoi tak cały czas ale słychac że napęd chodzi....

10. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmmm mowisz ze pol godziny az sie wczytywalo?? ja bym nie czekal nawet tyle hehe bo wydaje mi sie ze wtedy koonsolka sie "męczy" z odczytaniem czy cos i wydaje mi sie ze nie jest to "zdrowe"

11. LewandosCCH

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    wczytywało i się nie wczytało stoi na wczytywaniu ,,,,

Wczytywanie...

Poleć forum